Raislin Raislin komentáře u knih

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Když jsem si kupovala knihu v knihkupectví, vůbec jsem nevěděla co od ní čekat. Přiznám se, že jsem si jí vybrala podle vzhledu a o to víc jsem příjemně překvapená. Kniha je hezky napsaná a příběh je moc milý. Hlavní hrdinové mi jsou sympatičtí a dýchlo na mě kouzlo malého knihkupectví. Četla jsem jedním dechem. Byl to příjemný výlet do Londýna od všedních starostí. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

04.04.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Krásná oddechovka! Moc jsem si knihu užila. Hlavní hrdinové jsou oba skvělí. Ideální kniha na tuto dobu, když na chvilku chce člověk věřit, že všechno dopadne dobře. Moc jsem si oblíbila tuto sérii. Rozhodně stojí za přečtení.

01.03.2022 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Moc krásný příběh. Nebyl pro mě tak emotivní, jako ten první, ale užila jsem si ho. Hodně mě zasáhla v příběhu linka o dvojčatech, protože mám sama také syny (jednovaječné dvojčata) a nechci vůbec ani pomyslet, že by je něco takového potkalo. Těším se na další díl série. Za mě kniha rozhodně stojí za přečtení.

30.12.2021 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Tato kniha stejně jako Idol byla moc fajn. Měla náboj i jiskru a moc jsem si příběh užila! Skvělá kniha ke sklenice vína! Za mě stojí za přečtení a těším se na další díl.

10.12.2021 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Od autorek čekám víc. Bianca mi mnohdy lezla na nervy. Dex byl fajn, ale už vidím muže, který by toto vydržel. Takže tento příběh za mě nenadchne ani neurazí.

07.12.2021 4 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Nádherný příběh! Přesně takhle si představuji útěk od reality. Jasně je to krásná, nereálná "pohádka". To je přesně kniha na zasnění, když máte starostí nad hlavu. Hodnotila bych knihu takto: to nejlepší nakonec! Určitě stojí za přečtení!

06.11.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Ach jo. To byl zase jeden emočně náročný příběh. Vždy, když je tam tragická událost, která zahrnuje dítko, neubránim se slzám. Líbí se mi když kniha zahrnuje pohled obou hrdinů. Mělo to náboj i jiskru. Jednoznačně stojí za přečtení.

12.07.2021 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Taková oddechovka na víkend, hezky se čte a příběh má jiskru. Já si knihu užila.

29.03.2024 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Příběh se neskutečné vleče a rozhodně by se věšel tak na 150 stran. Kniha nemá náboj ani jiskru. Je spíš taková ufňukaná ze strany hlavní hrdinky. Jak mám autorku ráda, tak toto se moc nepovedlo. Pro mě nejslabší kniha této autorky.

02.02.2024 3 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Nádherný příběh plný boleti, lásky a statečnosti. Prožívala jsem všechny tyto emoce. Obdivuji hlavní hrdiny, jak si s tím poradili. Věřím, že se ke knize zase vrátím. Dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení.

11.06.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Poslední díl mi přišel slabší a tak trochu zbytečný. 3/4 knihy jsem se docela nudila. Celkem hezká byla minulost a konečná zápletka. Dočetla jsem příběh, protože mi bylo líto trilogii nechat nedočtenou, ale podruhé už se do něj nepustím.

09.05.2023 3 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Au. Tak tohle je průšvih. Nejdřív jsem si přečetla knihu, která je opravdu hrozná. A ještě sebemrskačsky jsem se chtěla podívat na film co z toho vymysleli. Bohužel opět, stejně jako kniha velký průšvih. Laciné a trapné. Další díl tedy není pro mě, byla by to jen ztráta času.

17.12.2022 odpad!

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Příjemná oddechovka, kterých je na toto téma opravdu hodně. Byla čtivá to ano, ale na zadek si z ni nesednu. Takže nenadchne ani neurazí.

09.11.2022 4 z 5

Měli štěstí Měli štěstí Catherine Hokin

Se slzami v očích jsem dočetla tuto knihu. Ten konec byl náročný. Přála jsem si, aby příběh skončil jinak, než jak ho autorka ukončila, ale to je život.
Kniha je neuvěřitelně čtivá. Strhující příběh z druhé světové války. Většinu knihy jsem četla se zatajeným dechem a se slzami v očích. Felix a Inge jsou pro mě hodně stateční. I když byl jejich život krutý.
Mě kniha nezklamala a jednoznačně stojí za přečtení.

21.08.2022 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Jej! To bylo tak sladké! Taková naivní "pohádka". Jsem přeslazená a potřebuji teď něco trochu vážnějšího. I tak mám, ale z knihy fajn pocit a usmívám se. Takže kdo hledá něco nenáročného, vřele doporučuji.

04.02.2022 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Krásná "pohádka" z mafiánského prostředí. Kniha se dobře čte. Rozhodně stojí za přečtení!

23.12.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Další povedená kniha od této autorky. Román má vše co od něj očekávám. Jiskru, náboj i trochu melancholie. Prostě ideální na zasnění! Kdo jede na stejné vlně těchto "romantických pohádek" vřele doporučuji přečíst.

04.10.2021 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

To jsem se zase jedou zasnila!!! Krásný příběh. Spisovatelky mám moc ráda a po poslední knize, kdy jsem psala, že laťka je výš a že mám oblíbené jiné příběhy, musím napsat, že tento se k těm top přidává. Romantické duše si musí přijít na své. Takže tentokrát pět hvězdiček bez zaváhání. A jednoznačně stojí za přečtení!

02.10.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Nádherný příběh. Plný slz ať už dojetím, štěstím či smutku. Taková romantická oddechovka, která se mi momentálně trefila do noty! Oba hrdinové byli skvělí. Nemám co vytknout. Za mě jedna z povedených knížek, která rozhodně stála za přečtení!

30.09.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Kniha je skvělá! Škoda, že tato jízda končí! Klidně bych četla další díl ze života Ďáblice a Archanděla Michaela. Je to prostě velmi povedená trilogie. Takže kdo jede na stejné vlně těchto románů, vřele doporučuji. Stojí za přečtení!

26.09.2021 5 z 5