Raislin Raislin komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Silný příběh. Kniha je krásně napsaná! Je čtivá a jednoduše nešla odložit. River a Carrie mají plno ran osudu z minulosti, ale naštěstí se s tím naučí žít a najdou si cestu k sobě. Epilog už je jen třešnička na dortu pro romantické srdce.

10.06.2021 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Krásný příběh, plný emocí z mafiánské prostředí. Přesně dělaný na dovolenou. Já jsem si ho u sklenky koktejlu moc užila. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

11.02.2024 5 z 5

Byt nad Seinou Byt nad Seinou Kelly Bowen

Moc děkuji zuzana2599 za doporučení této nádherné knihy. Příběh z druhé světové války, který se prolíná do současnosti. Hlavní hrdinové jsou skvělí, neuvěřitelně stateční. Kniha dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení.

28.01.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Milý příběh na zimní večery. U krbu a se sklenkou vína. Čtivé. Prostě oddechovka.

23.01.2023 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Oddechovka ke sklenice vína. Autorky mám ráda, ale mám pocit, že v poslední době to není úplně ono. Prostě nenadchne, ale ani neurazí.

28.09.2022 4 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Zatím nevím, jak knihu hodnotit vzhledem k otevřenému konci a k tolika tajemstvím, které zatím netuším, jak se budou vyvíjet. Těším se na další díl.

13.08.2022 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tato kniha mě vrátila do doby kdy mi bylo náct (ještě si to pamatuji) a moc jsem si příběh užila. Je skvěle napsaná a příjemně utíká. Vykozlila mi úsměv na tváři a zahřála mě u srdce. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

27.05.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Života není jen samé štěstí a občas člověka "smete" osud. Potřebuje se "nadechnout" a začít znovu. Taková druhá šance na štěstí! O tom je kniha, která je dojemná a nádherně napsaná! Takže za mě rozhodně stojí za přečtení!

09.05.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Skvělá oddechovka! Knihu jsem si užila. Je skvěle napsaná a neuvěřitelně čtivá. Leon a Tiffy jsou báječní. Za mě jednoznačně stojí za přečtení!

23.04.2022 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak to bylo vážně na hraně. Teda byla to jízda, ale já jsem si to užila. Taková “pohádka “ pro větší holky. Za mě rozhodně stojí za přečtení!

29.03.2024 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Dvě časové linky mě u většiny knih baví a i tady to bylo fajn. Moc hezká a emocionálně náročnější kniha, ale to je většina z období druhé světové války. Jsem trochu rozpačitá z konce. Za mě byl trochu uspěchaný.

23.03.2024 4 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Hezká oddechovka, ale od této autorky je to sázka na jistotu. Bylo to opět fajn čtení a dle mého názoru stojí za přečtení.

19.11.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Milá oddechovka na letní dny, když se chcete zasnít a věřit, že vše dobře dopadne. Mě kniha moc bavila a dle mého názoru stojí za přečtení.

22.08.2023 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Skvělá kniha na dovolenou. Oddechovka, která zahřeje u srdce. Já jsem si knihu užila.

21.08.2023 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Milá oddechovka. Hezký příběh oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Dle mého názoru stojí za přečtení.

10.06.2023 5 z 5

Psáno s nadějí Psáno s nadějí Aly Martinez

Oba díly byly krásné. Hlavní hrdinové si prošli peklem, ale i tak se to snažili překonat a žít dál. Za mě kniha rozhodně stojí za přečtení.

19.05.2023 5 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

To byl nádhernej příběh! Jsem moc ráda, že mám po ruce rovnou druhý díl a můžu se do něj hned pustit. Za mě rozhodně stojí za přečtení a dle bouře pocitů, které z knihy mám jí rozhodně patří tak vysoké hodnocení. Řadím k oblíbeným a věřím, že se ke knize někdy zase vrátím.

18.05.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Musím se přiznat, že mě tato trilogie moc baví. Ano je to temný příběh. Ale úplně skvělá oddechovka. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

17.04.2023 5 z 5

Dům na Riviéře Dům na Riviéře Natasha Lester

Nádherná kniha. Příběh z válečné Paříže je opravdu silný. Láska, nenávist a zrada. Uf, je zde vše co od románu čekám. Současný příběh je plný smutku a lásky. Oba příběhy dělají knihu výjimečnou. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

02.02.2023 5 z 5

Kouzlo všité do šatů Kouzlo všité do šatů Barbara Davis

Já jsem se zamilovala! Nádherná kniha. Tento příběh mě naprosto pohltil. Řadím knihu jako jednu z mých nejoblíbenějších. Rozhodně se ke knize vrátím. Víc takových příběhů, jako je tento.

12.01.2023 5 z 5