Raislin Raislin komentáře u knih

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Taková milá oddechovka. Vykouzlí úsměv na tváři. Ideální na čtení u bazénu se sklenkou Aperolu.

30.06.2021 4 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Romantický příběh nad kterým nemusíte vůbec přemýšlet. Děj nic převratného. Prostě nenadchne ani neurazí.

03.02.2021 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Moc hezký příběh. Nejlepší z celé série! Oddechovka na večer!

19.12.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Třičtvrtě knihy hodnotím kladně, ale konec mi zkazil celý dojem. Zbytečně zdlouhavý. Poslední událost už je hodně přitažená za vlasy. Celkový dojem jsem tedy měla docela hořký.

10.02.2021 3 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

03.02.2021 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Tady vůbec nechápu hodnocení. Kniha mi přišla, jako když jí psala nadržená puberťačka. Několikrát jsem se musela přesvědčovat, abych knihu dočetla. Takže za mě není dobrá volba.

16.05.2021 1 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Jak se mi první díl líbí, tak tohle je přešlap. Druhý díl byl úplně zbytečný a příběh nereálný až směšný. Takže toto vážně ne. Jediné co oceňuji je styl psaní.

08.05.2021 1 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Kniha mě nenadchla. Dokonce jsem si říkala, že jestli ještě jednou přečtu větu " měla jsem nad ním takovou moc" hodím knihu do krbu! Nakonec jsem ji dočetla. Druhý díl mě vůbec neláká! Takže za mě neee.

17.06.2021 2 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Kniha je milá oddechovka. Znám lepší, ale i horší. Nenadchne ani neurazí. Ale druhy díl se mi zatím číst nechce.

30.01.2021 3 z 5

Tak tohle se nepovedlo! Nuda, nuda, nuda!!! Do dočtení jsem se musela nutit a po přečtení jsem si, řekla, že jsem to měla vzdát!

24.12.2020 1 z 5