Raislin Raislin komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Skvělá kniha. Příběh mě naprosto pohltil. Slzy tekly proudem. Všichni hrdinové byli báječní, ale Dan byl zcela výjimečný! Nelze se do něj nezamilovat! Určitě se ke knize zase někdy vrátím! Za mě jedna z nejlepších knih a jednoznačně stojí za přečtení!

10.02.2022 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Nádherná kniha, příběh je neuvěřitelně čtivý. Obě časové linky jsou skvělé. Při čtením jsem cítila spousty emocí. Od lásky, přátelství až ke zradě. Ale taková byla doba za druhé světové války. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a právem má tak vysoké hodnocení! Věřím, že se ke knize někdy opět vrátím.

06.02.2023 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Opravdu krásná kniha, kde se prolíná současnost a minulost. Příběh šlechtické rodiny. Občas jsem tedy byla v rozpacích nad naivitou hlavní hrdinky. Na druhou stranu Alex a Frederick byli vážně báječní a nelze se do nich nezamilovat. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

21.02.2023 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Mám ráda u knihy dvě dějové linky. Kniha je neuvěřitelně čtivá a příběh krásný i když emočně náročný. Nedokážu a ani nechci si představit žít život hlavních hrdinů. Knihu řadím do oblíbených a rozhodně stojí za přečtení.

15.03.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Dneska poprvé letos nasněžilo a tak jsem si uvařila čaj a začetla se do úžasné knihy! Samozřejmě jsem si hned zamilovala Japonsko a hlavní postavy. Za mě rozhodně stojí za přečtení.

20.11.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Taková oddechovka na krásné prosluněné dny. Příběh je milý a kniha se čte sama. Tento díl se mi líbí víc než první. Postavy jsou mi sympatické. Velmi jsem se nasmála příhodám se syny Claire. Na zasnění a úprk od všedních dnů úplně ideální.

14.09.2021 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Tato kniha mě bavila. Úplně skvělý příběh na letní dovolenou i když moje spálený záda s tím asi nesouhlasí (nechtělo se mi knihu odložit) Těším se na pokračování. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

10.07.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

To bylo sladké. Naprostá oddechovka, když se chcete zasnít a věřit, že všechno dobře dopadne. Prostě "pohádka" pro větší holky. Já si knihu přečetla ráda.

20.04.2023 4 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Jedním slovem wau! Nádherná kniha! Tekly mi slzy proudem a nedokázala jsem knihu odložit dokud jsem ji nepřečetla. Hlavní hrdinové byli báječní. Určitě se ke knize opět vrátím. Celá série patří k mým oblíbeným. Za mě jednoznačně stojí za přečtení!!!

27.07.2022 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Příjemná “pohádka" pro velké holky ke sklenice vina, když se chcete zasnít a utéct od předvánočního kolotoče.

05.12.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Ach jo. To je zase příběh. Nejdřív jsem měla na Kennu obrovský vztek. Protože alkohol za volantem je pro mě neodpustitelný, ale nakonec jsem si pobrečela a snad jí i její obrovskou chybu odpustila. A co se týká Ledgera, zamilovala jsem si ho skoro hned. Takže opět knihu této autorky řadím k oblíbeným a věřím, že se k ní zase někdy vrátím.

04.06.2023 5 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Jedním slovem wau! Tady nedokážu říct, která kniha autorky se mi líbí nejvíc a nebo který hrdina je lepší. Příběhy ať smutné (to bohužel patří k událostem z období druhé světové války) vždy plné citu! Já tyto knihy řadím k jedněm z nejlepších. Autorka je pro mě jedna z nejoblíbenějších. A určitě se ke knihám vrátím. Dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení.

13.03.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Jako celá tato série je příběh Brenny a Rye hezký i když předvídatelný. Je to příjemná oddechovka, když se chcete zasnít a víte, že všechno dobře dopadne. Já si knihu užila. Dle mého názoru stojí za přečtení.

23.02.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ach, zase jedna pohádka, kterých je milion! Příběh je od začátku celkem předvídatelný, ale je hezky napsaný a dobře se čte. Taková oddechovka, která neurazí.

23.10.2022 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Tak takové knihy mám ráda. Krásně se četla a příběh byl moc hezký. A i když je příběhů na toto téma opravdu hodně, přesto mě moc bavil. Oddechovka ke sklenice vína, když se chcete zasnít a zmizet do světa romantického příběhu. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

20.10.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Jen pár knih zatím vyvolalo pocit, že mi krvácí srdce díky příběhu, který jsem dočetla. Ale u téhle knihy se tak stalo! To byla prostě emocionální smršť, že mi slzy tekly proudem. Věřím, že se ke knize vrátím a dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení!

11.05.2022 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Nádherný příběh plný boleti, lásky a statečnosti. Prožívala jsem všechny tyto emoce. Obdivuji hlavní hrdiny, jak si s tím poradili. Věřím, že se ke knize zase vrátím. Dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení.

11.06.2023 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Ach a Popelka našla prince. Tahle kniha pohladila mé romantické srdce. Nebyla dle mého názoru tak skvělá, jako Kavárna v Kodani ani Čajovna v Tokiu, ale i tak rozhodně stojí za přečtení.

19.01.2023 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Tento díl mi přijde nejslabší. Hlavní hrdinka mi není sympatická a neustále se opakující oslavy její dělohy mi přijdou trapné nikoli humorné. Stejně tak i její výhrůžky fyzickým násilím. Navíc od prvních stránek je příběh naprosto předvídatelný a ničím nepřekvapí. Takže já jsem zklamaná!

24.07.2022 3 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Prvni kniha byla skvělá, ale tato byla bomba! Chybí mi hvězdičky. Pět je zatraceně málo! Příběh je naprosto pohlcující. Je vtipný, plný lásky. Přesně tyto knihy se mi líbí a takové chci číst! Cam je miláček a Joellen je skvělá, vtipná, trochu trhlá s obrovským srdcem. Doufám, že brzo vyjde další kniha od autorky a bude stejně skvělá, plná citu,
sarkasmu, prostě super humoru a slz. Jednoznačně stojí za přečtení a věřím, že se k této knize zase jednou vrátím!

18.11.2021 5 z 5