Radoušš Radoušš komentáře u knih

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Oproti Časodějům mi Čarodol přijde slabší, někdy tam byly podobné věci z Časodějů. Kouzla chápeme jako Táňa, nevíme jak přesně fungují, na druhou stranu děj byl čtivý a zajímavý.

05.05.2019 4 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Tento díl předčil minulí, který byl pro mě zatím nejlepší ze série. Ze začátku jsem si myslel, že to bude víc holčičí, nakonec jsem se ponořil do děje.

15.03.2019 5 z 5

Průvodce ztracených Průvodce ztracených Ilka Pacovská

Zatím mi připadá, jako nejlepší díl ze série. Doufám, že autorka odhalí v dalších dílech ostatní kouty světa sedmého smyslu. Jako byl zajímavě vymyšlený Airbowan a v tomhle díle popsaná situace Jižního kontinentu.

02.03.2019 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Jako menší jsem viděl film, ale poutavému příběhu knihy od autora, který ho začal dělat v patnácti letech se nevyrovná. Uchvátil mě konec, už se těším na pokračování.

10.02.2019 5 z 5

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Další super díl ze světa Časodějů plných tajemstvích a intrik. Zatím nejlepší díl ze série.

26.01.2019 5 z 5

Vrať drakovi, co je jeho Vrať drakovi, co je jeho Ilka Pacovská

Další výborný díl. Příběh je pořád zajímaví, akorát jsem čekal, že Šimon Tatar takhle rychle neskončí.

26.01.2019 4 z 5

Historie života Albrechta z Valdštejna, vévody frýdlantského Historie života Albrechta z Valdštejna, vévody frýdlantského Gualdo Priorato

Zajímavé čtení o životě Albrechta z Valdštejna očima Gualda Priorata opatřena poznámky Zdeňka Hojda. Jen bych vytkl, že v knížce je jen pár dobových ilustrací a ne řada dobových ilustrací, jak se píše v Anotaci .

26.01.2019 4 z 5

Modrý pták Modrý pták Maurice Maeterlinck

Krásný příběh o lidském štěstí. Někdy máme štěstí přímo pod nosem, ale nevidíme ho.

31.07.2018 5 z 5

Velké obléhání Velké obléhání William Napier

Příběh je dobrý. Člověk se ponoří do děje a udělá si představu, jak obléhání probíhalo. Bylo znát, že hlavní hrdina Nicholas Ingoldsby je vymyšlený, ale zase děj byl u většiny střetů.

30.07.2018 4 z 5