putpuda putpuda komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Na tuto knihu jsem čekala poměrně dlouho, než se ke mě dostala. Ale tedy stálo to za to! Výborně se četla, posledních asi 70 stran jsem snad ani nemrkla :D. Sympatická Erika i Kate (Mossová), opravdu hodně dobrá kniha. Už mám zamluvené další díly, na které se moc těším.

29.05.2018 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tuto knihu jsem dlouho odkládala, protože jsem ji viděla zfilmovanou a moc se mi do toho nechtělo...ale jednak jsem si film pamatovala jen matně a hlavně bych si ráda přečetla celou sérii, tak jsem se do toho vrhla, abych si osvěžila paměť ;)
No kniha je samozřejmě o 100% lepší. Je to hodně dobře napsané, napínavé a i když jsem si (bohužel) pamatovala, kdo je vrahoun, tak se mi to moc líbilo a už se těším na další díl...

27.03.2020 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Konečně jsem se propracovala k jednomu z vánočních dárků :D
Nojo, tahle série je skvělá, čtivá a napínavá. A taky mě hóódně zajímá Kimin soukromý život ;)
Už se třesu na Pokrevní pouta;)

29.07.2020 5 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Tak po roce (ne záměrně, ale je tolik knih...:)) další dílko z této skvělé série ..jako všechny předchozí díly velice čtivě napsané. Četla jsem v některých komentářích, že by se dal tento díl číst i samostatně, ale já to stejně nedoporučuji. S každým dílem se rozvíjejí životy a osudy všech postav a to je právě na sériích to nejlepší a určitě je proto lepší číst
od začátku;)
Aspoň ja to tak mám..
A tato série má strašně zvláštní a příjemnou atmosféru..těším se na další díl.

A zrovna jsem zjistila, že na jisté streamovací službě je nově uvedený seriál "Městečko Three Pines", tak to jsem tedy zvědavá;)

06.02.2023 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Samozřejmě opět super! Tento díl mě hodně bavil. Nechci ani pomyslet, že by se někde něco takového opravdu dělo.... Brrrr!
Už se těším na další díl.

08.06.2021 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

No jako vždy velice čtivě napsané.. hodně mě baví soukromá linka Kim a už si brousím zuby na další díl :D

22.03.2021 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět skvělé čtení.... Někdo píše, že se nemohl začíst...vždyť se to čte samo ;)
Za sebe musím říct, že tento díl se mi asi líbil nejvíc. Je takový emotivnější. Já se tedy rozhodně nenudila a je mi líto Eriky, že má takovou zapeklitou smůlu v soukromém životě. Třeba se to do budoucna změní..tak honem! Šup sem s dalším dílem!!!!

28.04.2019 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Jedna z mála krimi sérií, kde s každým dílem stoupá kvalita. Tenhle díl byl jiný, měl skvělou, naprosto jinou atmosféru, jinou než předchozí díly....no a ten konec?!!!
Poslední dvě knihy za mě nej! Jsem moc zvědavá na další pokračování...

15.11.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tato série je opravdu skvělá. Hodně napínavé to bylo. Řekla bych, že ještě víc, než první díl. Už mám zamluvený v knihovně další, tak už se těším;)

23.12.2022 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Přesně tak! Krásné obálky všech dílů, skvělé počteníčko. Tenhle díl mě bavil moc. Opět propracované, pomalu plynoucí.... a takové příjemné ;)

13.12.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Mě se to tedy líbilo hodně a dobře se mi to i četlo. Akorát to bylo docela brutální a večer jsem se bála ;)
Určitě zkouknu i 6 -ti dílnou sérii na Netflixu, protože mají poměrně dost dobré krimi série podle knih, které jsem četla a líbily se mi.
A samozřejmě i další knihu autora ( který se také podílí na několika scénářích krimi seriálů)

10.11.2021 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná kniha, která mě naprosto pohltila. Dnes jsem ji dočetla a jsem plná emocí. Je tu plno úsměvných situací, které v podstatě k smíchu nebyly, plno momentů, kdy se mi draly slzy do očí nebo jsem nevěřícně kroutila hlavou...... No nevím, co dál psát, jsem z této knihy naprosto paf....až se mi chce brečet ( to už se mi dlouho nestalo)...... dneska asi nebudu spát......strašně bych chtěla pokračování..... Škoda, že nemůžu dát víc *, i 10 je málo ;)

A knihy jako je tato, bych zavedla jako povinnou četbu.....pro všechny, né jen ty školou povinné!

02.02.2016 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Mě to bavilo..sice jsem čekala příběh trochu víc drásající nervy, ale bylo to napínavé a dobře se četlo...a majitel domu kocour? :D
Určitě si přečtu další díly...

20.08.2022 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Tak tento díl byl podle mě jeden z nejlepších..
Nedávno jsem četla poslední dílko ze série od Patricie Gibney, kde má vyšetřovatelka také svojí partu, tak se mi ze začátku děsně ty dvě partičky pletly...Boyd vs Bryant atd. Ale jak jsem se začetla, tak už dobrý ;)
Už se třesu na další díl, ale dám si zase malou pauzičku, o to víc se budu těšit :)

23.09.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tato spisovatelka se velice dobře čte, ale...opět jedna z knih, na kterou si za chvíli nevzpomenu. Ale bavilo mě to a o to především jde ;)

29.07.2020 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kamarádka mi řekla, že se jí série s Erikou F. nelíbí, že je to "takové moc jednoduché".....no, možná to není takový trhák jako jiné knihy, ale možná také právě proto se to tak bezvadně čte :) Už se těším na další pokračování.

23.08.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mě se líbila a moc! Napínavé, výborně se četla....už jsem přelouskla i Někdo cizí v domě, ale toto je tedy mnohem lepší. Já neřeším, jestli je to reálné či ne, buď mě to baví nebo nebaví. A toto mě tedy bavilo :D. Určitě se těším na další kousek!

08.04.2018 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Skvělá série, strašně dobře se mi to čte ;)
Už se těším na další díl.

09.12.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Čím dál lepší! Ještě lepší než Ďábelské hry.
Co dodat..tato série mi prostě sedí a už se těším na další díl :D

13.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Stejně dobré jako předchozí díly... Ano, jsou napínavější a dramatičtější knihy, ale přesto mě série baví a skvěle se to čte :) Těším se na další díl.

20.11.2018 5 z 5