Pulp_catastroph Pulp_catastroph komentáře u knih

Prázdniny v dunách Prázdniny v dunách Anne Gudule

Přečteno několikrát během mých telecích let, příběhu jsem moc nerozuměla, ale hltala jsem každou stránku.

25.07.2020 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Musím říct, že co Edward zmizel ze hry a nahradil ho jen Bellin stesk a noční můry je to mnohem lepší. Navíc, kdo ho potřebuje, když tu je super-sexy-huňatý Jacob, který (jako většina kluků v okolí) by pro Bellu do ohně skočil. Ničím mě série nezaujala a nemám potřebu ve čtení pokračovat, nelitují, že jsem si ty dvě knížky přečetla a třeba se k sérii v budoucnu vrátím, ale zatím mám na seznamu hodnotnější literaturu.

25.07.2020 2 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knížku jsem četla hodně dávno, při tvajlajt hysterii a byla jsem ráda, když jsem knížku dočetla. Sama o sobě mě vůbec ničím nezaujala a dál jak k druhému dílu jsem to nedotáhla.

25.07.2020 2 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Ále, tohle bylo moc pěkné počteníčko. Fantasy, science - fic, originální potvůrky, upíři, lidský chameleon. Nehci peníze zpátky (vlastně jsem knížku mělá půjčenou).

25.07.2020 3 z 5

Šialené! Som superstar! Šialené! Som superstar! Thomas Brezina

Velmi dobré, Sammi je nebohá teenagerka, omylem se stane slavnou a má před sebou slibnou budoucnost.

20.07.2020 3 z 5

Pyžamová párty Pyžamová párty Jacqueline Wilson

Malá holčička se potýká se zlou kamarádkou, postiženou sestrou a jinými věcmi, která mi dnes připadají triviální, ale pro ní to byl jako konec světa.

20.07.2020 5 z 5

První láska První láska Jacqueline Wilson

Hrdinkou je otylá dívka s nízkým sebevědomím.

20.07.2020 5 z 5

Boj o první místo Boj o první místo Jaroslav Foglar

Tohle bylo dost depresivní...

20.07.2020 2 z 5