psomil psomil komentáře u knih

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Kniha je super.
Úplně se dokážu do toho Štístka dokážu vcítit. Pro ty co milují zvířata hlavně psi je tato knížka jako stvořená. Určitě patří k mím nejlepším knížkám

08.05.2018 5 z 5

Danny, mistr světa Danny, mistr světa Roald Dahl

ROALDA DAHLA MÁM JAKO SPISOVATELE NEJRADĚJI
PROTOŽE KAŽDÁ JEHO KNIHA JE FANTASTICKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13.05.2017 5 z 5

Dvojčata aneb chaos na druhou Dvojčata aneb chaos na druhou Andreas Schlüter

SUPER KNIHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doporučuji aby si ji přečetli
dvojčata která se zrovna nemají v lásce

13.05.2017 5 z 5

Pes hledá člověka Pes hledá člověka Stefanie Zweig

Je to výborná a nádherná kniha. Doporučuji ji těm co čtou rádi o zvířatech. Takovouhle fenu akorát Bellu mají u nás sousedé a věřte mi je opravdu nádherná

19.11.2016 5 z 5

Méďové 2 Méďové 2 Václav Chaloupek

je to super knížka. Podobná prvnímu dílu akorát se tam dozvíte jiné věci.

02.09.2016 5 z 5

Méďové Méďové Václav Chaloupek

tato knížka je ze skutečného života Václava Chaloupka a tří malých medvědích kluku Vojty Kuby a Matěje. Dozvíte se v ní spousta a spousta věcí z natáčení z lesa a vubec z celé přírody.

02.09.2016 5 z 5

Nové Mikulášovy patálie – Bezvadný vtip Nové Mikulášovy patálie – Bezvadný vtip René Goscinny

vtipná knížka

22.09.2017 4 z 5

Hvězdy pražské zoo Hvězdy pražské zoo Jiří Dědeček

Mám ráda zvířata proto se mi tahle knížka líbila.
MOC PĚKNÁ ZÁBAVNÁ A VTIPNÁ KNÍŽKA.
Doporučuji i dětem i dospělým.

17.06.2017 5 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

SUPRÓZNÍ KNIHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je zábavná vtipná trochu i smutná a hlavně napínavá.

17.06.2017 5 z 5

Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin Nové Mikulášovy patálie: Návrat z prázdnin René Goscinny

Docela dobrá knížka akorát je divné že v každém díle se někdo s někým pohádá.

15.06.2017 4 z 5

Krysáci jsou zase spolu Krysáci jsou zase spolu Jiří Žáček

je to super knížka a je dobré že ještě příloha mapa.

22.09.2016 5 z 5