prcekp6 prcekp6 komentáře u knih

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Bylo to úžasné, trochu mě to připomělo ON a MY.

25.01.2022 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Fakt mě to dostalo, opravdu jsem to nečekala že jsi u toho pobrečim, fakt úžasná knížka. A taky nechápu proč mi tak dlouho trvalo jí přečíst.

25.01.2022 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Byl to úžasný příběh, několikrát jsem brečela a po dočtení jsem se jen usmívala.

13.02.2022 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

opravdu se mi ta knižka libila, přečetla jsem ji během dvou dnů :)

27.10.2014 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Konečně dočtení i když jsem hodně přeskakovala. :-), Tato kniha nemá vůbec žádný děj a smysl. Hlavní hrdinové se neustále rozchází a zase se dávají dohromady. Nemám nic proti sexu v knihách ale usmiřovací sex 3x v jedné kapitole je na mě už moc. Dočetla jsem jen z důvodu že 2 a 3 díl by měl být lepší.

21.02.2022 2 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

kniha se mi moc libila ale přišlo mi že ten konec by trošku nedomyšlenej.

16.10.2015 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

moc se mi to nelíbilo, vůbec jsem se do toho nemohla začíst. a celkově celá tahle série mě nebavi

22.08.2014

Pád Pád Maya Banks

výborná kniha

09.12.2013 5 z 5

25x & stále zadaný 25x & stále zadaný Yvetta Zardabi

ze začátku jsem byla z knižky nadšena, příběha byly vtipné i když trošku smutné. ale po asi 15 povídce se začali situace opakovat a některé povídky si byly podobné právě proto jsem dala pouze 3 hvězdičky

02.02.2016 3 z 5

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

knížka se četla velice rychle, ale eště větší kravinu jsem v životě nečetla :D a u některých pasáží jsem se až zarazila jak tohle mohl někdo vymyslet :D :D

04.08.2015 3 z 5

Sexuální život Catherine M. Sexuální život Catherine M. Catherine Millet

tato kniha nemá vůbec žádný děj,

30.01.2015 1 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

tak tento dil se mi libil z te serie nejmene

09.10.2014 5 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

tato kniha mi přišla docela nudná, nemělo to žádný pořádný děj. Bylo to o ničem

22.08.2014 2 z 5

Jako šelma Jako šelma Jana Struhárová

Knížka se mi velice líbila, je psaná ze života

30.05.2014 4 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Tak tahle sranda mě fakt nebavila.

25.01.2022 1 z 5

Můj manžel má jinou, no a co?! Můj manžel má jinou, no a co?! Jitka Ludvíková

Přišlo mi to že příběh je průměrný a že jsem už něco na stejný způsob četla. ale jinak dobrá oddechovka

26.02.2016 3 z 5

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Natalie Young

Kniha se mi moc nelibila. slibovala že to bude drastické a nechutné ale místo toho to byl psychologický popis jedné neštastné ženy a ke konci jsem se v ni trošku ztrácela

22.11.2015 3 z 5

Murphyho zákony pro zamilované Murphyho zákony pro zamilované Jiří Žáček

tato kniha se mi moc nelibila, ani jedn ou jsem se při ní nezasmála. Hodnotila bych ji jako slabší průměr

23.07.2015 2 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Kniha se mi docela libila ale začátek byl trochu slabší

02.01.2015 4 z 5