polly23 polly23 komentáře u knih

Múza Múza Jessie Burton

Tohle byla hodně zvláštní kniha. Hlavní hrdinka Odelle mi byla velmi sympatická. Prostředí knihy se mi také moc líbila a moc mile(nečekaně) mě překvapil konec.

04.10.2018 4 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Knihu jsem si vybrala na čtení kvůli zajímavé obálce a nádhernému autu na ní.
Je to zvláštní kniha,Vicky mi byla sympatická postava...musím uznat,že konec mě překvapil teda.
Nemůžu říct,že by kniha byla dobrá,ale není ani špatná,takový zlatý střed.

31.08.2018 3 z 5

Nechte nás žít! Nechte nás žít! Thomas Brezina

Jako všechny-super prostě :)

24.07.2018 5 z 5

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

Je to Lanczová,ale taková jiná...kniha dobrá,ale např. Most do země Lásky by fakt nepřekonala..

17.06.2018 2 z 5

Šlechetná žena Šlechetná žena Danielle Steel

Nevím proč,ale přišlo mi,že všechno bylo v této knize jaksi pohádkové,anebo spíše pohádkově naivní. Hlavní hrdinka mi přišla hloupá,ale měla velké srdce.
Ze všech knih od D.Steel jsem tuhle četla jen proto,že jsem neměla co jiného.

07.06.2018 1 z 5

Zlatá brána otevřená Zlatá brána otevřená Agatha Christie

Upřímně?Nejslabší kniha od A.Christie...
Nedá mi to a musím podotknout,že je kniha samý rozhovor,což mě krutě nebavilo. Konec překvapil i přesto.

07.06.2018 2 z 5

Rozruch na farmě Rozruch na farmě Thomas Brezina

Pana Brezinu mám opravdu ráda,jeho knihy mě doprovázely mládím,určitě mě i utvářely. Zrovna ale tenhle příběh mi přišel jeden z nejslabších,ale i přesto jsem si to s chutí znovu ráda přečetla,jedním dechem,je to opravdu milé čtení.

02.05.2018 4 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Tak tato kniha mě chytla od začátku. Neskutečně se mi líbil jako postava Kol,části kdy se přeměňoval v draka byly zajímavé. Lorelei byla také zajímavé,autorka si velmi vyhrála s popisem kouzlení-velmi šikovně,vždy jsem tohle hltala. Plus musím přidat i špatné postavě královně Irině,připadala mi jako zlomená žena,která se mstí z nenávisti-což vlastně i byla,stejně jako byla i tajemná.
Nemám co bych tomuhle příběhu vytkla,autorčino psaní mi prostě sedlo. Dávám plný počet bodů. :)

01.05.2018 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tato kniha byla mou první v tomhle ehm..světě? V tom zvláštním,tajemném,depresivním světě budouctnosti..musím uznat,že Kostičas mě téměř do poloviny moc nebavil,protože jsem se musela prokousávat dál a dál kvůli hromadě neznámých pojmů. Každopádně druhá polovina knihy mě navnadila na Vidořád. Závěr? Neurazí,ale pro mě to byl nezvyk.

15.03.2018 3 z 5