Polinka92 Polinka92 komentáře u knih

Vražedkyně Vražedkyně Pavel Kohout

Kniha je velmi čtivě napsaná, příběh se mi moc líbí. Má to spád, super děj, je to skvěle zamotané, takže člověk musí číst a číst, aby pochopil, jak se osudy proplétají.

Takže ano, můžu doporučit.

(Jen menší drobnost... Ze zbraní se nestřílí kulky, ale STŘELY nebo PROJEKTILY, tak na to příště pozor ;-)

20.03.2023 4 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Luxusní dílko. Moc povedené.

18.06.2021 5 z 5

Manipulátor Manipulátor Jan Žáček

V prvních stránkách kniha působí dojmem sbírky povídek, ale následně se příběhy hrdinů do sebe zaplétají. Krásné vyobrazení toho, jak snadno lze manipulovat s lidskou psychikou.

20.03.2021 4 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Nemohu říct, že by kniha byla špatná. Jen jsem od ní čekala trochu víc...

03.03.2021 3 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Moji zlatí, tomuhle říkám příběh! Originální, čtivý, napínavý!!! Prostě wau!
Moc se mi líbí, že zprvu působí jako duchařina, ale zdání klame!

Musím jen pominout, že v jedné kapitole zamění dvakrát říjen za listopad, ale to se oproti celku zdá být maličkost.
Doporučuju všem.

28.02.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Skvělé dílo! Moc se těším na další díly!

26.02.2021 5 z 5

Duše mrtvých nemluví Duše mrtvých nemluví Roxann Hill

Moc pěkné, až na spoustu překlepů, několika nerozlišování přímé řeči dvou lidí a jednu maličkost - od kdy diesel hltá benzín?

21.02.2021 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Moc pěkné, originální a svým způsobem i poučné. Sice jsem tušila, kdo je "NEZPACH", ale nic to nemění na napínavosti!!!

19.02.2021 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Páni! To byla jízda! Vskutku úžasně odvedená práce!

01.02.2021 5 z 5

Osudová volba Osudová volba Chris Beakey

Moc krásně napsané. Pohltilo mě to hned na prvních stránkách, takže jsem včera ráno začala číst a po jedenácti hodinách knihu přečtenou ukládala do knihovny.
Příběh je hodně zamotaný, což oceňuji. Originální a pěkný.

Jediné, co mě dost znepokojilo, byly celkem do očí bijící chyby v poslední třetině knihy.

1. Chlap se posadí na gauč, položí na konferenční stolek zbraň a obličej schová do dlaní. Během jeho vnitřního souboje ale cítí, že ho zbraň v kapse tíží. - celkem divné, že má zbraň opět v kapse, když ji položil na stůl.
2. Vyšetřovatel má dva Hammery. Jeden mu kvůli synovi, který řídil pod vlivem omamných látek a vezl pytel marihuany, policie zabavila a odstavila v policejním odstavném místě, kde čeká na prošetření.
Na cestu do hor si tedy vezme druhý Hammer, ale v cíli cesty parkuje Ford Taurus?! Wtf?

3. Syn vyšetřovatelé, jehož vůz byl zabaven, jede do hor za tetou. Hammerem. Eh?

31.01.2021 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Hodně těžce se mi četla. Za mě asi nejslabší ze série Oddělení Q. Ačkoli se zde konečně dozvíme Asadův příběh.

31.01.2021 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Opět Adler-Olsen nezklamal :)

31.01.2021 4 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Kniha je pěkně napsaná, to ano. Ale až moc rozebírá náboženství, což k tomuhle příběhu sice patří, ale na můj vkus už to bylo hodně.

10.01.2021 3 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Prvních několik desítek stran se mi táhlo, ale jinak Adler-Olsen nezklamal. Úžasný příběh

02.01.2021 4 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Fascinující, srdcervoucí, silný příběh. Moc krásně napsané!

26.12.2020 5 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Hrozně moc sexu, popis až nepřirozený. Ale když byly rozvinutý city, už to působilo lépe. Nejvíc se mi líbil závěr, páč tam už šlo především o emoce.

28.11.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Úžasný příběh! Až do poslední stránky vás nechá napnuté!!!

26.11.2020 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Moc povedený příběh. Krásně napsáno. Děj velice snadno čtenáře pohltí!

16.11.2020 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi líbila mnohem více než film. Celkem vtipné scény, například co se střevních problémů týče.

10.11.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Můžu jedině doporučit. Děj je napínavý a nutí číst dál a dál!

04.11.2020 5 z 5