Pokušení Pokušení komentáře u knih

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Hezká kniha, která ukazuje, jak rozdílné jsou různé národy. Žena, která se dobrovolně vzdala mnoho výhod, aby se z lásky podřídila manželovi, jiným zvykům, musela se naučit žít podle nových pravidel, které byly nekompromisní, až to vyvrcholilo v nenávist arabského systému a boj o navrácení "sama sebe"...

18.11.2012 4 z 5

Skandál Skandál Amanda Quick (p)

Tato kniha se mi velmi líbila, ať už svou porcí romantiky, tak humorem.

Chvějivé štěstí Chvějivé štěstí Jayne Ann Krentz

Kniha, ve které se nachází kousek z každého z nás. Člověk si neuvědomuje, co mám nebo co mu kdo nabízí až do doby, kdy to ztratí. Jde o to, zda si to uvědom, a bude bojovat o to, aby to získali zpět, a nebo ne... Kniha se čte na jeden jediný nádech. Každé slovo, které je napsáno, čtenář prožívá s hrdiny.

07.11.2012 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Perfektní kniha. Přečtena na jeden nádech. Láska propojená s velkou dávkou humoru. Vřelé doporučuji!!!!

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Kniha byla super. Opět námět od autorky nezklamal. Neměla jsem problémy s tím, že tam byly návraty do minulosti, dle mého to bylo právě proto více napínavé. Přečteno na jeden nádech.

21.10.2013 5 z 5

Dva na lásku Dva na lásku Tina Leonard

Příjemné čtení. Knížka se dobře čte a má hezký námět.

22.09.2013 4 z 5

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

Kniha se četla dobře, avšak autorka má i lepší knihy.

05.03.2013 3 z 5

Řeka to ví Řeka to ví Amanda Quick (p)

Autorka, jak už je u ni zvykem, propojila lásku s kriminální zápletkou. Tato kniha nepřekvapí, ale ani neurazí.

15.11.2012 3 z 5

Poměr s Charlottou Poměr s Charlottou Amanda Quick (p)

Vtipná, povedená, romantická kniha.

09.11.2012 5 z 5

Čekej do půlnoci Čekej do půlnoci Amanda Quick (p)

Čtenáře nadchne směs romantiky propojené s kriminální zápletkou a to vše s parapsychologii. Ačkoliv je jasné, jak to s hlavními hrdiny nakonec dopadne, jde o pohodovou knížku, která dovede nadchnout.

07.11.2012 4 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Za mě tedy zklamání. Na knihu jsem se po přečtení série o Hathawayových velmi těšila. A to, co se mi líbilo tam, jsem postrádala tady u této knihy. Na mě se ten děj velmi táhl, chyběl mi tam humor, očekávané napětí. Nechci tu knihu úplně zhatit, možná jsem jenom měla zbytečně velká očekávání, ale tady tato kniha nebude patřit k těm titulům, ke kterým bych se ráda vracela.
Doufám, že další čekanky budou lepší

07.10.2023 2 z 5

Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru Dale Carnegie

Kniha se čte příjemně. Čtenářovi poskytuje mnoho zajímavých myšlenek a úvah. Pokud si alespoň některé z nich vezmeme k srdci, můžeme změnit vztahy mezi kamarády, kolegy, příbuznými - změnit v dobrém. Doporočuji

18.10.2014 5 z 5

Hry osudu Hry osudu Cynthia Victor

Námět knihy nebyl špatný, ale samotná kniha byla poměrně složitá. Knížka zachycuje několik desítek let, z malého dítěte vyroste dospělý člověk, dospělý zestárne... každá postava tam má svůj osud, své problémy... Pokud někomu vyhovuje takové čtení, tak doporučuju, v opačném případě se v tom čtenář ztrácí...

09.07.2013 2 z 5

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

Jedná z nejoblíbenějších knih od této autorky. Tři osudy jsem přečetla na jeden nádech. Vřele doporučuji :)

02.07.2013 5 z 5

Záhadná mozaika Záhadná mozaika Jayne Ann Krentz

Cady s Mackem jsou fajn. Hlavně, když najednou má na vrch žena. Záhadná mozaika je kniha plná záhad, ať už záhadné smrtí pratety, tak i lidských charakterů.

Tajemství minulosti Tajemství minulosti Jayne Ann Krentz

Kniha se čte sama :) Velice podařená po dějové stránce.

06.12.2012 5 z 5

Milenka Milenka Amanda Quick (p)

Kniha zahrnující lásku, humor a napětí... Pohodová knížka na odreagování :)

Provinilé radosti Provinilé radosti Bertrice Small

5 povídek, kdy každá je krátká, nemůžou nijak zvlášť dějově překvapit. Některé z nich mají zajímavý námět, jiné spíše nudí. Od této autorky jde spíše o průměrné dílo.

18.11.2012 2 z 5

Nemravná lady Nemravná lady Susan Elizabeth Phillips

Jak je u této autorky známo, propojuje romantiku s humorem, a Nemravná lady toho není výjimkou. Fajn čtení.

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Kniha navazuje na "Chci jen dítě". Příjemné čtení, hezký děj, a na konec přece splněný sen :)