Poeta.kno Poeta.kno komentáře u knih

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Skoro tři měsíce mi trvalo, než jsem ji dočetl.. jako jo, příběh zajímavý, ale přijde mi, že je tam až moc postav

31.07.2021 3 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Vzadu na obalu knihy je napsáno - Ve druhém díle Anthony Ryan září ještě jasněji ... Naprosto s tím souhlasím. Beru do ruky hned díl třetí

21.05.2021 5 z 5

Devět Mečů slávy Devět Mečů slávy Miroslava Kvášová

Příběh chvílemi trochu předvídatelný a chvílemi trochu napínavý. Kniha se čte dobře a děj má spád.

24.02.2021 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Také jsem od knihy asi čekal více...

02.10.2020 3 z 5

Oneiros Oneiros Markus Heitz

Zajímavý nápad na příběh. Děkuji za rozšíření slovní zásoby o krásná slova jako například smrtispáč či smrtividka.

02.07.2020 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Děj knihy jde s postupem stránek nahoru, ale začátek je takový pozvolný. Do poslední strany nevíte kdo je za co zodpovědný. Quinci není zrovna úplně pozitivní hlavní hrdinka.

05.01.2020 3 z 5

Pohled mrtvého Pohled mrtvého Markus Heitz

Napívané čtení od začátku do konce, ikdyž konec má trochu rychlejší spád, než bych čekal. Originál každého díla, podle kterého vrah aranžoval vraždy, jsem si vždy vyhledal, abych měl přesnější představu o místě činu.

07.03.2019 4 z 5

Dívka s bombou Dívka s bombou Jari Järvelä

Moc dobrý nápad sepsat takový zajímavý příběh z pohledu obou stran. Kniha přečtena za pár dní, ptž se od ní nedá odtrhnout. Chvíli jsem byl sám součástí světa graffiti, tak jsem od začátku fandil hlavní hrdince. Moc příjemné počtení

08.01.2019 4 z 5

Ztracená Ztracená Adam Nevill

V knize je opravdu do podrobna rozepisována deprese kolem Otce. Ale já sám jako otec dokáži pochopit jeho myšlenkové pochody a činy, kt musí provést, aby dceru našel. Snad nás nečeká tak krutá budoucnost, jak je v knize popisovana

12.10.2018 3 z 5

Stáčení temného piva Stáčení temného piva Tim Powers

Několikrát jsem při čtení této knihy dostal chuť na točené pivo. Děj jsem čekal více mystery, ale je to dobré, oddychové čtení, ikdyž mi v příběhu chybí trochu emocí.

10.08.2018 3 z 5

Kniha duší Kniha duší Glenn Cooper

Tento druhý díl jsem četl rychleji, než první, ale nepřijde mi lepší. Některé věci z prvního dílu se přípomínali. ... Nebudu vymýšlet nějaký extra popis, myslim si, že nejdůležitější je otázka: Chtěli by jste znát datum své smrti???

30.07.2018 4 z 5

Tajemství sedmého syna Tajemství sedmého syna Glenn Cooper

Dej v knize se díky více časovým liniím pomaleji rozjíždí, ale čte se celkem rychle. Občas je prostředí popsáno trochu víc do podrobna, ale není to na škodu. Will a Nancy k sobě evidentně patří.

25.07.2018 4 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Se třetím dílem je vidět, že se autorčin styl psaní zdokonaluje. Sice je tam pár pasáží, kt jsou zbytečně rozepsané, ale i tak se mi příběh líbil. Co se mi ale nelíbilo je to, že zde v komentářích níže se dozvíte, jak kniha dopadne! Jak někdo může odhalit hlavní pointu, ať je sebevíc dopředu jasná?

05.05.2018 4 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Tento druhý díl mi přišel lepší než první, má trochu méně předvídatelný vývoj, ikdyž je hlavní dějová linie dopředu jasná. Jsem zvědav, jak celý příběh vyústí ve třetím díle

29.04.2018 4 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Opravdu jednoduchý a klasický příběh. Celkem oddechové čtení, místy popsané zbytečně dopodrobna. Ale na to, že ho napsala sedmnáctiletá autorka, tak se dá číst. Jdu na druhý díl.

15.04.2018 3 z 5

Děti na zabití Děti na zabití Milada Golobová

Tato kniha je důkazem, že jsou na světě lidé různí. Nejen dobří a zlí, ale i lidé, kterým záleží jen na sobě. A kolikrát je těžké potrestat zlo některých lidí vůči jiným lidem.

01.04.2018 5 z 5

Motýlek 2. díl Motýlek 2. díl Henri Charrière

Napínavý příběh od něhož se nejde odtrhnout. Kvalitou stejně dobrý jako první díl. Těžko uvěřit, že toho tolik mohl zažít jediný člověk.

27.03.2018 5 z 5

Motýlek 1. díl Motýlek 1. díl Henri Charrière

Příběh podle skutečné události je silný a napínavý. Každou další stránkou jsem se jen divil, co dalšího osud autorovi přinese. Hlavní hrdina, autor sám, má spoustu štěstí, ale i špetku smůly. Hned se jdu vrhnout na druhý díl!

20.03.2018 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Tento třetí a zároveň závěrečný díl série se mi také líbil nejvíce. Nathanův osud jsem ve všech třech dílech hltal stránku po stránce. Nejradši bych byl v boji po jeho boku a pomáhal mu vyhrát válku.

09.02.2018 5 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Tento druhý díl mi přijde stejně dobrý jako ten první. Opravdu obsahuje vše, co od příběhu očekávám. Napětí, lásku, smutek, smrt...vše. Hned se jdu pustit do třetího dílu!

04.02.2018 5 z 5