plulto plulto komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedna z nejkrásnějších knih, Liesel je velmi sympatická a stejně tak i Hans, "táta" a malý Rudy, kluk s citronovými vlasy. Oblíbila jsem si i Rosu, Maxe a pani starostovou. Smrt samotná mi přišla velmi vtipná, trochu ironická a morbidní. Možná mám jen ráda černý humor?

Papírová města Papírová města John Green

Greenova nejlepší kniha:) Krásné citáty a hlavně děj není předvídatelný (na rozdíl od Příliš mnoho Kateřin).

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

dobrá knížka

21.06.2016 4 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Moc pěkná knížka. Pravděpodobně si ji přečtu ještě jednou:) Akorát prvních dvě kazety mi přišlo, že Hannah pořád mluví a mluví a nic z toho není. To "nejlepší" ale přijde až po tom, poněkud zdlouhavém, úvodu. Clay Jensen je fakt sympaťák, Hannah mi je líto. Některé kapitoly jsou docela drsné, až kruté, řekla bych. A co se závěru týče, já osobně jsem to předvídala, ale to jen nejspíš proto, že mám načtenou psychologii. Běžného čtenáře nejspíš mile překvapí, já jsem se radovala ze své intuice.

27.04.2016 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Moje nejoblíbenější knížku vůbec. Poměrně složitá, hlavně na konci, když se provalí to s Charlieho tetičkou, přesto se krásně čte.