piskuutek piskuutek komentáře u knih

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Myslím si že je to nejlepší díl z Upířích deníků .. :) Moc pěkné .. ! :)

13.01.2012 5 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Tyto knížky mě hned zaujali .. :) Myslím že jsou velmi čtivé. :)

10.01.2012 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Taky si myslím že se stmíváním to nemá vůbec nic společného. Jen některé věci. Třeba jako upíří a ti že jsou rychlí a nestárnou atd.. :) Ale kniha je velmi čtivá. Přečetla jsem jí na jeden nádech. :)

09.01.2012 5 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Moc pěkná knížka a myslím že to skončilo i trochu napínavě .. ;) Jsem strašně zvědavá co tomu řekne Diana až se to dozví .. ;)

06.01.2012 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Moc krásná knížka .. ! Líbila se mi a moc .. !! :)* Upíří deníky jsem teda ještě nečetla ale mám to v plánu .. :P :)

03.01.2012 5 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Tento díl se mi hodně líbil .. :) Strašně se těším na ten osmý .. :) Musím si ho koupit .. ! :)

31.12.2011 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Tahle knížka je ze série Škola noci nejlepší .. :) Teda podle mého ano .. :) Konec mě teda hodně překvapil ale to snad každého jak tady čtu .. :)

27.12.2011 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Tato knížka se mi z nich líbila nejvíce .. ! Ještě jsem nečetla pokoušenou ale z předešlích si myslím že je nejlepší .. ! Moc povedené .. !! :)

22.12.2011 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Myslela jsem si že po Vyvolené to bude katastrofa, ale spletla jsem se. Bylo to o hodně lepší než Vyvolená a o moc hezčí. Tato knížka se mi hodně líbila. :)

19.12.2011 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Knížka je pěkná, ale je fakt že se tam vše opakuje co bylo v předešlích dílech a já se zmohla jen na bla bla bla.... protože už jsem to znala .. A to bylo asi jediný co se mi nelíbilo .. :)

18.12.2011 4 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Už v prvním díle jsem byla naštvaná že se s Elliottem (nemrtvým) a Elizebeth (také nemrtvá) nesvěřila Neferet. Ale co zjistila ve druhém díle na konci mě docela zaskočilo. Jinak moc pěkná knížka .. :)

17.12.2011 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Moc hezká knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. :)

15.12.2011 5 z 5

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

Hezká knížka, ale začala mě pořádně bavit až v půlce .. :)

11.12.2011 4 z 5

Anděl Anděl Denisa Tatíčková

Moc krásná knížka. Byla jsem s ní velmi spokojená. Těšila jsem se až jí přečtu. :)

05.12.2011 5 z 5

S příšerami v jedné lavici S příšerami v jedné lavici Lisi Harrison

Skončilo to velmi napínavě, a těším se až bude pokračování. Krásná knížka. Ze začátku se mi nelíbila, ale když jsem jí začala víc a víc číst tak jsem nemohla přestat.

04.12.2011 5 z 5