petula22 petula22 komentáře u knih

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Skvěle napsaná česká detektivka...otřesný děj, ale pachatele jsem neodhalila, o to víc mne závěr knihy překvapil. Určitě si přečtu i první knihu od autorky.

10.07.2022 5 z 5

Myslím si, že pan Šlachta byl člověk na správném místě. Při čtení knihy mi až běhal mráz po zádech ze skutečností a popsaných událostí. Je nesmírná škoda, že takovýto člověk, který své práci obětoval vše a žil jen de facto pro ni, ji nakonec musel opustit. Raději asi nevědět, co vše se odehrává za oponou.

19.03.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další vydařená knížka...četla se sama a zase jsem vraha netušila až do posledních stránek.

21.10.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Čtivost se nedá upřít, podle mě nejlepší kniha od autorky. Napínavý děj, mělo to spád. Vrah mě překvapil, netušila jsem do posledních stránek. Přečetla jsem za dva dny, nedalo se od ní odtrhnout. Prostě super!!

15.11.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Faja...velmi vydařené pokračování, za mě snad lepší než Naslouchač. Bylo to napínavé, plné nových zvratů, místy až děsivé...Moc se těším na třetí díl a uzavření celé série.

02.11.2021 5 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Moje prvotina od autorky. Velmi čtivě popsaný příběh, rozdělený do kapitol, které jsou vyprávěné očima jednotlivých postav. Byť ma kniha téměř 600 stran, děj rychle utíká a najednou jste na konci. Skvělá knížka.

05.08.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Parádní čtení, napínavé, skvěle napsané. Všechny tři dily byly top. Mohu jedině doporučit!

26.09.2020 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Skvěle napsané tři povídky o nízkém sebevědomí. Každá povídka je napsaná jiným stylem a z jiného prostředí. Určitě doporučuji!

24.08.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Velmi krásně napsaná kniha, zajímavě vyprávěné propojené osudy tří generací. Moje prvotina od autorky a rozhodně ne poslední. Zaslouženě 5 hvězd.

09.04.2018 5 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Na Sv.Tomáši jsem byla nedávno a obdivovala krásu toho místa a majestátnost místního kostela, o to víc mě kniha zajímala. Jako na prvotinu autora...super...sice už od poloviny lze vytušit, jakým směrem se kniha bude ubírat a jaký bude závěr, nicméně stránky mají náboj a ubíhají rychle :)

04.12.2023 4 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Krásný a zároveň smutný, silný příběh. Nikdy mne asi nepřestane udivovat, co lidé lidem dokázali provádět. Krutý příběh o citu, lásce, bolesti a utrpení.

17.05.2022 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Moje prvotina od autora a musím říct, že velmi příjemně překvapila. Kniha předestírá velmi silná témata ze kterých až mrazí. Kniha má spád a určitě patří mezi povedené české detektivky.

18.01.2022 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Mrazivé, děsivé, neodložitelné. Ta tři slova vystihují knihu úplně dokonale. Další skvělá kniha od autorky.

02.05.2021 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Další vydařená knížka ze série. Dost postav, zamotanější děj, skvěle propracované. Těším se na další pokračování.

05.03.2021 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Skvělá knížka, nenudila jsem se ani minutu. Ubrala bych půl hvězdy za ten závěr... Každopádně se těším na další pokračování!!

04.01.2021 5 z 5

Zahrada mrtvých duší Zahrada mrtvých duší Lukáš Boček

Za mě velké překvapení, kniha mě chytla hned od začátku.... byť jsem předem netušila podstatu, ze které mě i teď mrazí....jsem ráda, že jsem knihu přečetla, je skvěle napsaná pohledem tři členů rodiny...vyzdvihuji použití úryvků a citací, které skvěle zapadly.

14.01.2023 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Určitě napínavý a zajímavý příběh. Souhlasím s komentem Hareny, přišlo mi to chvílemi přehnané a místy zdlouhavé....nicméně i na poslední stránce knihy přišlo překvapení diky kterému se pustím do dalšího dílu.

29.12.2022 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Přečteno jedním dechem...napínavé, čtivé, skvěle propracovaný děj. Už se těším na další díl, Washington a Tilly jsou sehraná dvojka, která mě baví víc a víc.

16.08.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Za mě super! Skvělé téma, svižně odsýpající stránky, promyšlený děj.

21.03.2022 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Za mě vydařená detektivka s promyšleným dějem. Super byly ilustrace soch, které skvěle doplňovali celý příběh.

03.02.2022 4 z 5