petul_b petul_b komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipná knížka, dobře napsané. Jen malá poznámka: kojící maminky nečíst při kojení, kdy vám usíná miminko.... musela jsem knížku zavřít nebo bych si malou probudila smíchem :-)

11.04.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opravdu velmi silný příběh. Jsem ráda, že jsem si knihu koupila a mám ji doma. Během čtení jsem několikrát myslela na to, že jako maminka rok a půl staré holčičky si nedokážu představit, že by mi někdo naši malou princeznu vzal... Buďme rádi za to, že žijeme v této době!!!

05.02.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Za mě hezká knížka, příjemně se četla. Krásné ilustrace, doporučuji. Škoda, že jsem si ji nekoupila do knihovny.

27.02.2017 5 z 5

Božská Coco Božská Coco C. W. Gortner

Skvěle napsaný životopis. Knížka mě vtáhla do děje, žila jsem s Coco v pařížské atmosféře přelomu století a najednou po přečtení mi chybí... Období druhé světové války je napínavě popsané, nemohla jsem od toho odtrhnou oči. Doporučuji!

01.04.2017 5 z 5

Tajnosti francouzského pekaře Tajnosti francouzského pekaře Peter Mayle

Peter Mayle v kombinaci s pekařstvím Auzet tvoří výbornou kombinaci. Při čtení a následném pečení jsem vzpomínala, jak jsme byli v Provence a kupovali si křupavé čerstvé bagety. Pro milovníky Provence doporučuji všemi deseti.

11.03.2017