petrzel petrzel komentáře u knih

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Výborné pokračování prvního dílu a perfektní ukončení kniha se mi opravdu dost líbila.

05.05.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Výborná kniha pro mě lepší než padesát odstínů

30.04.2013 5 z 5

Druhá šance Druhá šance James Patterson

Další výborná kniha od tohoto spisovatele ještě jsem nenarazila na nic co by mě od něj nebavilo od začátku do konce

27.04.2013 5 z 5

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Tak zase jsem si jednou přečetla výbornou detektivku. Děj pádí nezabývá se zbytečnostmi knížka přesně dle mého gusta

22.04.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knihu jsem brala do rukou s velikým očekáváním , které ale nesplnila. Přečetla jsem do konce , ale asi mě zrovna tyhle romány moc nebaví.

19.04.2013 3 z 5

Papoušek v aspiku Papoušek v aspiku Eva Brabcová

Kniha mě bavila stejně jako první díl je to opravdu dobré čtení, takové pohodové.

09.04.2013 5 z 5

jsem taky jedna z divných kniha mě nebavila a s ní mě přestávalo bavit i číst takže za mě nedočteno nedá se to třeba se k ní někdy vrátím.

07.04.2013 3 z 5

Papoušek na smetaně Papoušek na smetaně Eva Brabcová

Už dlouho jsem se u knihy tak nezasmála. Je to dost dobře napsaný.

07.04.2013 5 z 5

Isabelina pomsta Isabelina pomsta Mireille Calmel

Perfektní zakončení dvou knih. Je to výborně napsané a člověk se u toho nenudí.

26.03.2013 5 z 5

Josífkův pekelný týden Josífkův pekelný týden Daniela Krolupperová

Výborná kniha nasmála jsem se u ní dosyta. Doporučuji všem rodičům pro jejich děti.

20.03.2013 5 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Knihu jsem přečetla ale vím že se k ní už nevrátím je to jen takový vyprávění o tom jak si užívat života není v tom nic co by mě nadchlo

16.03.2013 3 z 5

Prokletá komnata Prokletá komnata Mireille Calmel

Kniha se mi líbila četla se mi velmi dobře a moc se těším na další díl.

15.03.2013 5 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Výborná kniha bavila mě jak kniha tak film celou dobu je člověk vtažen do děje a nepustí ho to.

08.03.2013 5 z 5

Výborná kniha vtáhla mě do děje a nepustila až do konce

07.03.2013 5 z 5