Petriii Petriii komentáře u knih

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Musela jsem den počkat,než napíšu recenzi. Vstřebat dojmy...
Tohle mi knížky od Amo dělají. Úplně mě strhnou, pohltí, rozloží.. Naprosto to miluju!!! Její příběhy miluju! Je to něco tak krásně jiného. Je to temné, zvláštní,dechberoucí, sexuální, bolestivé, úžasné. Od začátku jste plní otázek,na každých pár stranách přibude další a ke konci jste tak zmatení. A pak nastane ta chvíle a všechno do sebe zapadne a je to tak... Uspokojující :D její hrdinové,ať už hlavní,nebo vedlejší, jsou vždycky divní,ale prostě jí to ladí. King a Dove. Byli báječní,dokázala jsem se vcítit do jejich bolesti, žárlivosti, nenávisti... Lásky.
No už se nemůžu dočkat dalšího dílu,od téhle boží autorky! 5/5*

28.11.2021 5 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Hrozně jsem se na tuhle knihu těšila. Anotace nabízela něco, co jsem ještě nečetla v žádné podobě. A to jsem taky dostala. Věčně čtu o bad boyi a hodný holce,o šéfovi a sekretářce, klasické seznamovačky... Ale tohle, to jsem prostě ještě nečetla. O páru,co se začal nesnášet a dělal si naschvály. Ano, říkala jsem si že to bude vtipnější,ale vůbec nevadí že to bylo i vážnější téma. Ten příběh mě opravdu dostal,hlavní hrdinové mi hrozně sedli a i když to mělo nějaké mouchy,tak prostě musím dát plný počet. Protože to konečně byl příběh, který mi nic nepřipomínal, u kterého jsem se hodně nasmála a strašně mě bavil!!! 5/5*

"Predsavuju ji, jak sleduju jeho krev pozvolna stékat do nočníku. Nechala bych ji vysrážet, aby se z ní stalo želé, které by ozdobilo vršek citronového dortu. Ten bych snědla špachtlí vydlabanou z kamene, který sídlí na místě, kde by měl mít srdce."

06.11.2021 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tak musím říct,že tenhle díl mě z celé série bavil nejvíc. Miluju ironii a sarkasmus a tady to všechno bylo tak vtipně podané :D opravdu jsem se u knížky hodně nasmála. Lilith a Liam byla skvělá dvojka,vážně se k sobě úžasně hodili. Bože a ta babička... A nejvíc nejlepší scéna,to co udělali Celii, mohla jsem se smíchy potrhat :D takže jo,tuhle knihu vřele doporučuji, ale asi jen ženám které si umí užít sarkasmus a trošku těch sprostých slov. Vy holky co jste na červenou knihovnu co je sladká od začátku do konce,se do tohohle příběhu raději nepouštějte :) 4,3/5*

27.10.2021 4 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

(SPOILER) Přijde mi,že sérii Božský psal úplně někdo jiný. V tomhle příběhu jsem prostě Lauren vůbec neviděla,nepoznala... Bylo to takové neslané, nemastné. Začátek dobrý, nápad dobrý, ale postupně to začalo uvadat. Těch nejasností co tam bylo. Nevím jestli překladem,nebo to tam tak spisovatelka měla... Jako na konci,o půl roku později a přáli si šťastné díkůvzdání. What???
Hlavní hrdinka mi od půl knihy začala jít děsně na nervy a Andrew to taky moc nezachranoval. Nejdřív jak bez ní nemůže být,všude ji pořád osahával a najednou cvak,nechtěl s ní být a pak jí řekne že proto na to chodí pomalu...
No je to škoda. Od téhle spisovatelky se vždycky na knížku těším,ale už to nějak není ono.. Tak 2,5/5*

12.10.2021 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

(SPOILER) No,co k tomu říct... Pořád to bylo skvěle napsané,smála jsem se u toho, nádherný chlap a prdelata ženská, dobrý. Ale bylo to prostě... Stejný! Jako poslední dobou všechny jejich knihy. Strašně moc náhod,co je svedou dohromady.
Začátek knih mají vždycky boží, začtu se hned,je to vtipné a krásné. Pak nastane polovina knihy a ten náboj začíná postupně opadávat. Kluk s holkou se do sebe strašně rychle zamilují,je to láska jak trám a začínají nám problémy. A nastává konec knihy,takových náhod co je najednou spojuje... Už je to na mě asi moc ohrané. Jejich jiné knihy jako drzý bastard a nesnáším tě, to byly skvělé knihy. Teď už je to zbytečně překombinované. 3,4*/5

06.10.2021 3 z 5

Příliv - Temné hlubiny Příliv - Temné hlubiny Lucie Schánělová

Tak já jsem tedy naprosto spokojená! V druhém díle bylo skvěle vidět, jaké Nicole udělala pokroky a už nebyla na přes držku,i když nějakou naivitu v sobě stále měla. Ale to k ní prostě patří. Spíš mi tu více vadil Daniel a to jak tvrdil jak Nicole miluje,ale jeho činy byly všelijaké.
Zvratů bylo habaděj,což miluju a ty erotické scény... Wow! :D
Nicméně prostředí úžasný,jako bych byla na plážích a moři s nimi,skvěle popsané. A ta Aljaška! To je moje srdcovka,úplně jsem se tam viděla!
Celou knihu jsem se nenudila,užívala si tu jízdu s nimi a i když to bylo parádně zakončené,budu doufat v Poslední vlnu ;) 5*

06.10.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Ale jo,po dlouhé době a spousty nových vydaných knih (které víceméně stály za prd) musím dát zase 5*. Kniha se četla sama,milovala jsem to prostředí, kde se příběh odehrával. Hned bych se tam vydala!!! Lena byla skvělá holka,dost mi padla do noty a s Ryanem se k sobě báječně hodili. Trošku mě mrzí ten rychlý konec, Lilly tomu mohla dát o pár stránek navíc. Taky to že Lena až příliš rychle odpustila Ryanovo chování... Ale to jsou jen maličkosti. Kniha jako celek byla prostě skvělá.

29.09.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Knihu jsem četla do dvou do rána,nebyla jsem schopná se odtrhnout! Už někdy jsem se určitě zmiňovala,že já tuhle spisovatelku miluju! Umí tak strašně poutavě psát a hlavně nepíše s růžovými brýlemi na očích,neni tam láska a štěstí od začátku do konce. Je to surové,je to vášnivé, divoké, hříšné, zlé, sladké... Když od ní dočtu knihu,mám ji několik dní v hlavě a stále dokola přemýšlím o celém příběhu.
Penn i Daria byli opravdu kvítka, ale prostě si k sobě dokonale sedli. Do celého příběhu. Všechny postavy jsem opět ráda viděla a nové si oblíbila. Dávám určitě 5/5* a toužebně očekávám další díl! ️

26.08.2021 5 z 5

Příslib nás dvou Příslib nás dvou Jamie Beck

Za mě rozhodně lepší než první díl. I když Claire mě skoro po celou dobu knížky štvala... Nevím, vůbec jsem si k ní nedokázala udělat nějaké pouto. Ale těším se na poslední díl,rozhodně to jsou knížky,co za přečtení stojí.

18.08.2021 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Musím říct že tohle mě hodně bavilo. Pomalý rozjezd,střed knihy, kde to jiskřilo, hádání jestli spolu budou nebo ne a pak delší závěr, kde bylo hned několik zvratů. Četlo se to úplně samo,pořád jsem chtěla vědět jak to sakra mezi nimi bude. Obě hlavní postavy mi byli sympatické, až na ten konec, kde mě Claire dost štvala. Ale zase co já můžu vědět,neumřel mi manžel...
Vřele doporučuji, 4,7 *

18.08.2021 5 z 5

Jen o trochu víc Jen o trochu víc Simona Ahrnstedt

Tak já to mám přesně naopak než Kešu :D první díl mě bavil,ale do tohoto jsem se musela nutit. Chvilkama jsem se zacetla a pak jsem zase potřebovala pauzu. Nebyl to špatný příběh,líbilo se mi to vesnické prostředí. Ale hrozně mi nesedli hlavní hrdinové. Vůbec jsem si k nim nebyla schopná najít cestu,necítila jsem to jiskření o kterém tam Simona psala. A trošku mi vadila i ta délka knihy, úplně zbytečné,protože se tam ve finále nic nedělo a kdyby to mělo o 100 stran míň,třeba by to mělo jiný náboj.
Ale v těch chvílích, kdy jsem se začetla, mě to bavilo,takže 3/5* tomu dávám ;)

08.07.2021 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

No byl to horor dočíst to. Sem tam zdlouhavé, zbytečné... Ale bylo to vtipné a četla jsem už i horší knížky :D můj top z knihy:

„Je to ceremonie nadívání krůty po setmění.“
„Jako že si dáme zbytky v noci?“
„Ne, jako že tě nazvu krůtou a pak si to rozdáme. Krůta se nadije. Já poděkuju. A šmytec.“

23.06.2021 3 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tak jo, stáhnu všechny tři knížky do jedné recenze. Byly tak krátké, že z toho vlastně je jedna super kniha :)
Za prvé musím říct,že konečně příběh,kde psali že je o mafii a byl o mafii,to je pro mě velké plus.
Za druhé konečně hrdina,z kterého se nestal domácí mazánek,stále to byl pěkný parchant :)
A za třetí musím vyzdvihnout hlavní hrdinku, konečně ženská,co není ubrečena a bojuje a má hlavu na správném místě :)
Takže celkově všechny tři knihy hodnotím kladně. Milovala jsem i ty erotické scény,to jak byl Lachlan dominantní až do konce. Sedli mi i vedlejší postavy,ve finále tam pro mě nikdo nebyl protivný a na přes držku :D a střílelo se tam, hurá,akce!!! To že nebyl přeslazený konec je jen třešinka na dortu :)
Celkově 4,5/5*

23.06.2021

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Ježiš, to bylo tak krásný! Úplně jsem se přenesla zpět do pubertálního věku a užívala si každou stránku knížky. To poznávání,otukavani, uvědomění si,že se mi ten druhý líbí... Jsem nadšená že mi po dlouhé době sedla hlavní hrdinka a že Porter nebyl zase ten zlý potetovaný, všemi chtěný kluk. Opravdu vřele doporučuju,pro každou holku,slečnu,ženu v každém věku :)

09.06.2021 5 z 5

Pátá minuta je o nás Pátá minuta je o nás Eva Pospíšilová

Miluju tyhle dvě holky,dokážou všechno napsat poutavě. Povídky,příběhy,novely... Pátá minuta je o nás byla naprosto báječná kniha, skvěle popsané pocity,dokázala jsem se do kluků vžít. Do každého z nich, do každého úhlu pohledu. Oba byli úžasní a jsem si stoprocentně jistá, že se ke knize budu vracet ️❤️

08.06.2021 5 z 5

Možná tentokrát Možná tentokrát Kasie West

Tak tohle mě od Kasie trošku zklamalo. Nápad to nebyl špatný,ale aby se tam na konci semlelo tolik věcí a my viděli pohledy jen z akcí, tak to pro mě prostě nebylo uvěřitelné...
Hlavní hrdinové celkem sympatičtí,ale nevím. Kniha ve mě nic nezanechala,přečetla jsem ji před týdnem a už teď se mi špatně vybavují určité části. West to rozhodně umí daleko líp,tohle bylo bohužel z toho slabšího soudku.

30.05.2021 3 z 5

Na love Na love Michala Ries

Hodím recenzi na oba díly,protože se mi oba líbili stejně. Každý trošku jinak kvůli průběhu příběhu,ale strašně mě obě knihy bavily!
V jedničce to jejich kroužení kolem sebe,to smutnění Julii pro Adama,pro Bětku... Chápala jsem,že je hrozně rozpolcená. Vůbec jsem teda nechápala Adama,chtěl ji,i když se bál,ale pořád jim oběma jen ubližoval. Svou nerozhodností,svým chováním... Naprosto jsem na konci Julii chápala.
A teď se dostávám k druhému dílu. Tady jsem byla nadšená z toho že konečně mohli kroužit kolem sebe,aniž by jim v tom někdo bránil. Krásně k sobě zase nacházeli cestu. Motorkářské prostředí tu bylo o hodně víc,čehož si cením a i Adam byl vyřečnější,i když ne o moc :D
Rozhodně oba díly doporučuji, já jsem si je nadmíru užila!!!

30.05.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nooo.... Myslela jsem si že to bude kniha o mafianech. No to slovo se tam objevovalo často,ale to je asi tak všechno. Akce úplně minimálně a hlavně když už,tak mi přišly všechny úplně stejné.
Pak,když tedy přejdeme to "mafiánské" prostředí,tak tu máme hlavní hrdiny. No jako bože,to snad ne... Carter tam tak často nebyl,ale i tak byl až moc sladkej a milej na to kým byl. A teď největší problém celé knihy Emma! No to byl průser!!! Pořád nechtěla brečet a hroutit se, ale bylo to to jediný co dělala. Byla to pitomá histerka,ani vlastně nevím jak vypadala, spisovatelka ji vůbec nepopsala... Tahle kniha měla tolik chyb,nebo to je překladem, nevim. Trvalo mi strašně dlouho knihu dolouskat,nevěřila jsem tomu ani slovo. Už víckrát to vážně číst nehodlám.

16.05.2021 2 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Ach jo,tak já nevím... Jejich knihy pro mě vždy byly zárukou dobře strávených, užitých chvil. Ale bohužel,tohle mě prostě moc nebavilo,stejně jako Drzý kravaťák.
První část byla strašně podobná knize Za hranicí nevinnosti. Už to mě dost zklamalo... Ale pořád se to krásně četlo a i oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Pak nastala druhá část a to už jsem jen četla ze setrvačnosti a potřeby knihu dočíst. Zbytečně moc to zase zamotaly. Nevím,vůbec mě to sakra neoslovilo... Nebýt tam tolik vtipných scén a průpovídek dala bych 2 hvězdy,což by mě vážně mrzelo. Tak aspoň něco příběh zachránilo a aspoň tedy 3*.

13.05.2021 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

(SPOILER) Krásný příběh z dalšího sportovního odvětví od Zapaty. Jak už bylo zmíněno,minimálně do čtvrtiny knihy jsem se do čtení musela nutit,ale pak už to jelo samo od sebe. Jasmine i Ivan byli úžasní, jo, občas mi lezli na nervy,ale to spíše ze začátku. Čím dál příběh postupoval, tím víc byli sympatičtější a jejich přestřelky vtipnější. Trochu mi přijde že tam nebylo pár věcí vysvětleno,ale třeba jsem jen přehnaná šťoura :D například jak se fotili a Ivan se na ni nemohl ani podívat,ale pak už o tom nebyla žádná zmínka. Nebo na konci,jak říkal že odjakživa chtěl jezdit jen s ní a vždycky ji chtěl chránit,ale na začátku knihy byl vztah mezi nimi popsán vážně nenávistně... To to opravdu celou dobu jen hrál? Nevím,to mě trošku zamrzelo. Nicméně jsem se u knihy bavila, smála,roztomilé culila a krom začátku se vážně nenudila a epilog... No sladkost ️

04.05.2021 4 z 5