Petrasim Petrasim komentáře u knih

Život bez tebe Život bez tebe Katie Marsh

Mám 2 dcery, tak mi bylo úplně smutno z toho, k čemu může nedorozuměním dojít a člověk si najednou uvědomí, jak je život krátký a čas nejde vrátit zpátky.

19.02.2020 5 z 5

Zemřít mladý Zemřít mladý Marti Leimbach

Tak poprvé se mi stalo, že by se mi film líbil víc než kniha. Film byl moc hezký, kniha průměr.

19.02.2020 2 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Hustý příběh. Je děsivý, že všechno může být opravdu reálné. Nechtěla bych tam teda strávit noc.

29.01.2020 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

První kniha od tohoto autora a určitě ne poslední. Dobře se četlo, kniha byla napínavá.

29.01.2020 5 z 5

Sup je trpělivý pták Sup je trpělivý pták James Hadley Chase (p)

Knihu jsem objevila náhodou v knihobudce, tak jsem si rekla, že ji zkusím přečíst a mile mě překvapila.

01.01.2020 5 z 5

Kniha mě vůbec nebavila, ale pojetí Jaroslava Duška bylo naprosto fantastické.

27.12.2019 2 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Ze začátku jsem se nemohla moc začíst, ale pak mě kniha hrozně pohltila. Styl psaní mi hodně připomínal moji oblíbenou spisovatelku paní Alenu Mornštajnovou.

27.12.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Třetí kniha od tohoto autora. Doufám, že brzy vydá další. Mia a Holger jsou mí oblíbenci. Knížka super, jen škoda toho konce. Autor se mohl trochu víc rozepsat.

09.12.2019 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Knihu jsem četla na základě Čtenářské výzvy. Dle hodnocení jsem se na ní docela těšila, ale byla pro mě velkým zklamáním. Kniha mi vůbec nesedla a nebavila mě.

12.11.2019 1 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Skvělá kniha. Překvapivý konec-začátek. Hlavně je vidět, že člověk nemá dát na první dojem, protože všechno může být úplně jinak než jak to na první pohled vypadá.

29.10.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Na knihu jsem se moc těšila, ale byla pro mě velkým zklamáním. Vůbec mě nebavila a nemohla jsem se do ní vůbec začíst.

01.09.2019 2 z 5

Kniha mi přišla jako strašný brak. Knihu jsem dočetla, ale musela jsem se vysloveně nutit.

17.08.2019 odpad!

Stalker Stalker Lars Kepler

Lars Kepler je úžasný. Stalker mi přijde jeho nejlepší kniha.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Skvělá kniha. Lepší než Dívka ve vlaku.

17.08.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha na to, že to byla autorova prvotina. Už se těším na další knihy tohoto autora.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se hezky četla, ale často jsem se v ní ztrácela.

17.08.2019 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Lars Kepler opět nezklamal. Skvělá kniha.

17.08.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Knížka se hezky četla. Pořád jsem ale měla pocit, že už jsem skoro stejný příběh kdysi četla. Připomínalo mi to hrozně jinou knihu, jak kdyby ji autor okopíroval.

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Opět úžasná kniha. Každá nová Bryndzova kniha je lepší a lepší.

05.07.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Můj nejoblíbenější autor (autoři) a opět TOP kniha.

05.07.2019 5 z 5