Petra17 Petra17 komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dočteno a pecka, vše to do sebe hezky zapadá, byla jsem napnutá a natěšená až do konce. Těžké tuto knihu odložit. Užívala jsem si ji od začátku.

11.04.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

S koncem nejsem moc uspokojena :) asi by to chtelo dalsi dil

06.11.2018 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Mě se líbilo to plynutí životem člověka, výchova holek a krize středního věku...vše reálné a s mými teprv malými holkami mě to trochu děsilo co mě možná čeká

13.11.2023 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Silné a dojemné jako všechny knihy od této autorky... Její knihy zanechávají silné emoce

03.07.2019 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Má to hlubší myšlenku, děj,... určité poselství v tom prostě vidím, jo a bylo to vtipné. Jako bonus beru i to, že mě to vytáhlo z menší čtecí krize a takových knih si prostě vážím. Ano, prostě pohádka s hlubším záměrem. Proč ne :)

08.12.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Neslutecne uzasne vymyslena a napsana kniha.

28.10.2018 5 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Sladký románek ze sousedního Německa. Hlavní hrdinka trochu potrhlá a panovačná. Bohužel jsem četla při čtecí krizi, takže mi čtení trvalo 14 dní, což je opravdu dlouho, ale když už jsem knihu otevřela tak jsem hltala každou stránku.

26.11.2019 4 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Silný a emotivní příběh z druhé světové války. Děj odehrávající se v cirkuse je zase něco jiného a velmi zajímavého. Kniha se četla velmi dobře.

08.11.2019 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Dobrodružný román pro ženy, velice napínavé, čtivé a originální. Příběh na který budu rozhodně vzpomínat, konec ve mě vzbudil jistou dávku emocí.

21.10.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Velice silný příběh, jak už to autorka umí. Celou dobu vlastně nevíte proč je Miles tak odtažitý. Když jsem to za polovinou knihy zjistila já nutilo mě to plakat a plakat.

18.10.2019 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Slzave udoli neni to jedine co vam kniha da. Je to i neskutecny pohled na opravdovou cistou lasku. Vazte si kazdeho dne kdy muzete byt s milovanou osobou. Neublizujte si. Nehadejte se. Mejte se zkratka radi. A lasku si davejte naplno a casto znat. Rikejte si jak moc se milujete Prece bez lasky je zivot o nicem. A tahle kniha vam ukaze jak dat lasku najevo. Je to skvela kniha. Neni o umirani ani rakovine,je prave o te lasce.

28.06.2018 5 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Ano, tahle knížka mě hodně bavila. Je to YA, ale to nevadí, ty já mám ráda i ve svém věku, je neuvřitelně vtipná a humorná. Každou stranou jsem s Biankou soucítila, byla takovou mojí večerní kamarádkou :)

29.12.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Tak tohle byl neuvěřitelně silný smutný ale zároveň i krásný příběh, tedy dva příběhy dvou žen, které mi ještě dlouho zůstanou v srdci a mysli :)

19.03.2016 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Kniha od ktere se neslo jen tak odtrhnout, cteni bylo svizne a dej pekne plynul. Maxova matka byla priserna, zatinala jsem pesti, skripala zubama a nesnasela jsem ji ! Priserna tchyne! Na vrazdu :D

30.10.2019 5 z 5

Pro mne srdcová záležitost. Čtení Harryho mě vnáší do kouzelného světa a zapomínám na realitu. A to se někdy velmi hodí :) Děkuji ježíškovi za ilustrované vydání, které je prostě nádherné :)

29.12.2017

Kniha mě bavila, přečetla jsem jí velmi rychle a na čtení se vždy těšila, kromě erotiky, které tam je dost jsou tam i příběhy lidí, ano, všichni jsou dokonalý a krásní, ale nečte se to hezky ? :) :D Nemá to být reálný příběh, ale knížka pro pobavení a odstoupení od dnešního drsného světa, já nemohu hodnotit jinak ;) Těším se na další díly.

17.05.2017 5 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Krasna dojemna rodinna saga. Pribehy Mary a Percyho jsem si uzivala a doslova je hltala. Pribeh Rachel uz me tolik nenadchl a misty me nudil. Nicmene knizku doporucuji. Je to krasne cteni.

23.01.2017 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

První polovina krásná oddechovka, druhá polovina je kniha k zamyšlení. Je to opravdu moc pěkná a zajímavá knížka o přátelství, lásce, smrti, životě a mnohém jiném.

22.06.2016 4 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Celkem mrazivý čtenářský zážitek

17.06.2016 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Velmi pekne napsana a poucna kniha k teto tematice

10.01.2015 5 z 5