petr2 petr2 komentáře u knih

Maniak Maniak Martina Cole

Je zajímavé,že tahle výborná kniha se nedočkala větší slávy.Takového Sběratele kostí strčí hravě do kapsy.Možná nejlepší kniha Martiny Cole.

Vyvolávač deště Vyvolávač deště John Grisham

Nejlepší kniha J.Grishama ! Opravdu velice poučné,chytré,napínavé a hlavně lidské.Moc pěkné čtení na léto.

Osvícení Osvícení Stephen King

Podle mě nejlepší horor jaký kdy kdo napsal.Tohle dílo nemá chybu.

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Kingovi povídky jsou čtivější a zábavnější než jeho tlusté romány.A tyhle čtyři jsou možná nejlepší.Opravdu velice zajímavé a originální.

To To Stephen King

Je to výborný horor,který má nejen krvavé scény,napětí a hrůzu,ale i dojetí a humor.Ale podle mě to není až tak super,je tu málo záporáků,hlavní hrdinové všude a vždy zvítězí,na tak obsáhlí román je zde málo vedlejších postav.

30.11.-0001

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Mistrovský kousek ! Možná to nejlepší psycho jaké jsem kdy četl.SUPER

30.11.-0001 5 z 5

Celá série Pána prstenů je naprosto vyjmečný počin a zaslouží si poklonu.NÁDHERA.

Dolanův cadillac Dolanův cadillac Stephen King

Ani jedna povídka není špatná nebo jen průměrná.Tahle zbírka krátkých povídek je od Kinga možná nejlepší.

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Většina Kingovích románů se odehrává pouze v malém městě,domě nebo v okruhu několika lidí.Pavučina snů je výjimkou.Je to velkolepý román plný originálních nápadů,překvapení a napětí.Kdo hledá akčnějšího Kinga tak mu doporučuji Pavučinu snů. Podle této knihy je natočený film,který je ve druhé půlce totálně spackaný a nemá s tímto románem nic společného !

Kniha vražd Kniha vražd Jonathan Kellerman

Kellermana mám moc rád,jeho romány nesou spousty uvah,přemýšlení a pokaždé vás překvapí.Tahle kniha není vyjimkou,ale přesto je asi jeho nejslapší.Možná to bude přemírou postav,až jsem se ztrácel.

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Výtečný horor.Na rozdíl od románu TO není tolik natahovaný,má více postav a má pouze jednoho 100% hrdinu.Tahle kniha je fakt dobrý nářez !

Z masa a kostí Z masa a kostí Jonathan Kellerman

Tak tohle je lahůdka pro milovníky psychologických thrillerů ! Nic tu nechybí,podivíni,napětí,překvapení.Tentokrát je však atmosféra o poznání dusnější a děj akčnější.

Nad propastí Nad propastí Jonathan Kellerman

Kellermanova prvotina.Velice zajímavý děj plný psychologických uvah.Závěrečné překvapení nechybí.

Monstrum Monstrum Jonathan Kellerman

Tipický Kellerman,spousty zajímavích postav,napětí,překvapení.Komu tohle stačí bude více než spokojen.