Pert Pert komentáře u knih

Jurij Gagarin: utajená pravda Jurij Gagarin: utajená pravda Vladimír Liška

Nádherná knížka. Seznam misí na konci knihy je pěkným bonusem.

21.02.2022 5 z 5

Jakub a obří broskev Jakub a obří broskev Roald Dahl

Docela se mi to líbilo. Ale myslím, že jiné knihy od autora jsou lepší.

08.02.2022 4 z 5

Kritické momenty kosmonautiky Kritické momenty kosmonautiky Ondřej Šamárek

Skvělá knížka. Fanouškům kosmonautiky velmi doporučuji.

02.02.2022 5 z 5

Pán prstenů byl trochu lepší.

29.01.2022 4 z 5

Cizinec přichází Cizinec přichází Karel May

Moc pěkné. Je zvláštní, že je to detektivka, May píše spíše příběhy z Divokého západu a Orientu.

29.01.2022 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Autorka píše stylem, který se čte rychle a snadno.

29.01.2022 3 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Dobré, místy divne.

29.01.2022 4 z 5

Kdo hledá, najde Kdo hledá, najde Lucie Sunková

Nádherná knížka s krásnými obrázky.

29.01.2022 5 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

Nádhera, trochu mi to připomnělo naši dovolenou. Také se nám jeden kufr ztratil, ale my ho naštěstí dostali na hotel do pár dnů.

28.01.2022 5 z 5

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

Skvělé knihy, jak autor chodí na nápady opravdu nevím.

28.01.2022 5 z 5

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Skvělá knížka, přečtená za jeden den

Sto tajných dvířek Sto tajných dvířek Nathan David Wilson

Docela dobrá kniha. Líbila se mi hlavně obálka, postavy a docela originální nápad

24.01.2022 4 z 5

První člověk - Život Neila Armstronga První člověk - Život Neila Armstronga James R. Hansen

Velice zajímavá kniha. Místy moc technických detailů. Ale nádherný životopis prvního člověka na Měsíci.

02.01.2022 5 z 5

Apollo 13: Boj o přežití Apollo 13: Boj o přežití Tod Olson

Skvělá kniha. Doporučuji všem, kdo se zajímají k program Apollo.

02.01.2022 5 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Začátek knížky byl dost zdlouhavý a některé pasáže taky. Dál mi vadilo urážení křesťanů a příliš nechápu, co má být ta jedna nečekaná rána, kterou má autorka čtenáři na konci zasadit. Nic takového tam nebylo.
Plus tam byla špatně shoda podmětu s přísudkem. A jestli jsem to dobře pochopila, Eva měla bratra. Proč v jejich dětských vzpomínkách vůbec nefiguroval? Proč se neobjevoval, když byl Kevin malý? Proč vůbec měla bratra?
A Kevin nedával příliš smysl. Prostě byl zlý. Od narození. Tečka.

23.01.2024 3 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Knížka se snadno a rychle četla, Seb a Pipa byli z knížky asi nejlepší. Ale konec byl takový divný, držela bych se původní zápletky.

17.01.2024 3 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Označení trhiller, natož pak psychothriller bych tomu určitě nedala. Spíš oddychovka, nic moc se tam nedělo.
Ani Claire ani Eva mi sympatické nebyly a žádná další postava taky ne. Žádná postava nebyla výrazná.
Cookovi jsou významná politická dynastie, přirovnávaná ke rodině Kennedyů. Takže 2 politici v rodině z vás dělají další Kennedyovi?
Konec nic moc, Eva asi měla být sympatická tím, co prožila, ale mně byla úplně jedno. Stejně jako Claire.

07.01.2024 2 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Nejdříve jsem přečetla jen kousek knihy, odložila ji a asi po třech týdnech se k ní vrátila.
Začala mě bavit, nepřišlo mi to na ten počet stran ani nijak utahané, ale trochu mi vadilo to neustálé řekla/řekl.
Rose jsem si opravdu oblíbila, narozdil od Bel.

22.10.2023 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

(SPOILER) Kniha se mi tak do ¾ líbila, souhlasím s některými uživateli, že není moc uvěřitelné, že to byla jen náhoda, že je Ella sestra Chloe, která ublížila Matthewovi.
Konec to zkazil, nedávalo to smysl.

07.09.2023 3 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Mě zaujala obálka a nápad, jenže konec mě dost zklamal. Čtivá ale knížka byla.

04.09.2023 2 z 5