perko perko komentáře u knih

Lobo: Poslední Czarnian Lobo: Poslední Czarnian Alan Grant

Můj první kousek s Lobem. Nebylo to zlý, je to taková šílená ujeťárna na kvadrát. Snesl bych i krapet vostřejší překlad, sem byl sedl jak prdel na hrnec. Každopádně jsem to zvlád na jeden zátah. Je to cajk.

23.04.2022 4 z 5

Počítání mrtvých Počítání mrtvých Kevin Eastman

(SPOILER) Mrzí mě, že to vůbec není komiks o hlavních protagonistech. Raph ani Casey zde nedostanou téměř žádný prostor. Byla to jízda, ale jiná, než jsem čekal. Škoda.

10.04.2022 3 z 5

Capricorn 70 Capricorn 70 * antologie

Nechci se tu rozepisovat, komentáře k jednotlivým povídkám budou stačit. Každopádně to je kniha se spoustou zajímavých povídek.

16.03.2018 4 z 5

V lednici je medvěd V lednici je medvěd Marie Kšajtová

Moje naprostá srdcovka z dětských let.

03.02.2018 5 z 5

Vlčí krev Vlčí krev Hal George Evarts

Tuhle knihu jsem si půjčil v knihovně na základní škole a vím, že jsem z ní byl naprosto unešen. Musím si ji někde sehnat a přečíst znovu.

12.08.2016 5 z 5

Knihy psané Satanem Knihy psané Satanem Wolfgang Hohlbein

Pro mě velice zvláštní díl série. Každopádně se mi líbil

23.07.2015 4 z 5

Dům na konci času Dům na konci času Wolfgang Hohlbein

Tento díl mám z celé série nejradši. Londýn je dostatečně temný a děsivý. Přečteno několikrát, pokaždé skvělá atmosféra.

23.07.2015 5 z 5

Krispův vzestup Krispův vzestup Harry Turtledove

Další z knih, kterou jsem ještě jako kluk dostal k Vánocům. Nedávno jsem ji znovu přečetl a stále je pro mě velice zajímavá. Možná je to tím, že čtenář s Krispem "prožije" celé jeho dětství a dospívání. Jediné, co mi vadilo, je skutečnost, že Krispovi se daří snad vše, na co sáhne.

23.07.2015 4 z 5