Peris Peris komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Výborné, skoro se mi chce říct: Lepší než Nesbo :-) Jeden z top severských autorů.

07.02.2014 5 z 5

Noc kouzel zbavená Noc kouzel zbavená Ed McBain

Jedna z nejlepších od detektivkáře McBaina.

14.03.2014 5 z 5

Černý oběžník Černý oběžník Patricia Cornwell

Klasika Cornwellové. Kay opět v nejlepší kondici i přes ztrátu Bentona v minulé knize. Lucy dělá problémy jako obvykle - kolik bezpečnostních složek ještě vystřídá ... Trochu na škodu je fakt, že opět došlo na útok na Kay - to už tu bylo vícekrát. Chtělo by to možná končit jinak, protože už to tak nějak dopředu očekávám. Kay má u sebe Glocka, ale když jde otevřít svůj zabezpečený dům, má holé ruce a otevře někomu, kdo řekně "policie" ... No, zatím jsem nic nenapsal, tak asi nemám moc co radit. Kay můžu, stále mě baví.

29.04.2015 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Velice dobře napsáno - a na konec něčekaný začátek. Všechno je jinak ...

27.02.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Nesbo v plné síle - Harry Hole nechyběl ;-)

09.11.2015 5 z 5

Za cenu života Za cenu života Lee Child

Jedna z nejlepších knih Lee Childa, i když Reacher je to opět prezentován jako dokonalý a nepřemožitelný stroj na zabíjení zloduchů. Přiznám, že jsem dlouho netušil, co je v kontejneru ... o to strašlivější bylo rozuzlení.

28.08.2014 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Olsen v plné síle :-)

25.07.2016 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Adler Olsen v plné formě. Kniha měla spád, trio Carl, Asad i Rose předvedli parádní souhru. Zvlášt Asad zářil :-) Doporučuji a už se těším na další knihu!

30.03.2015 5 z 5

Mrtvá beze jména Mrtvá beze jména Patricia Cornwell

Hm, právě jsem dočetl. Od Patricie Cornwell jedna z nejlepších. Doporučuji!

13.03.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Na můj vkus poněkud rozvleklé :-( Občas jsem přeskakoval stránky s popisy k dialogům. Kniha by mohla být poloviční a stejně by se stihlo vše říci. Zajímavá postava Strika a Robin, jsou pro sebe stvořeni (pracovně)

05.03.2015 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opět naprosto bezkonkurenční. Dle mého názoru píše Jussi Adler-Olsen lépe než známější Jo Nesbo. Perfektně fungující naprosto nesourodý tým - Carl Morck, Asad a Rose. V předchozích dílech mě troške nebavilo číst o eskrádách Morcka s jeho manželkou. Už se těším na Washingtonskýprotokol :-)

31.05.2014 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Keplerovi umísvé řemeslo a je to vidět i v Písečném muži. Paráda.

27.12.2013 5 z 5

Není hluchý jako hluchý Není hluchý jako hluchý Ed McBain

A zase ho nechytli ...

30.04.2016 5 z 5

61 hodin 61 hodin Lee Child

Jedna z nejlepších ... :-)

25.09.2014 5 z 5

Vedra Vedra Lee Child

Trošku úmorné čtení, stejně jako popisovaná vedra :-) Nicméně standard Lee Childa, již jsem si zvykl, že spád knihy je občas přerušen nadbytečným vysvětlováním.

11.03.2014 3 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Jedna z lepších severských detektivek - zajímavý zvrat na konci.

27.12.2013 4 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Trochu delší, ale brilantně spojená historická fakta s velmi napínavým a skvěle napsaným dobrodružství.

24.06.2016 5 z 5

Byznys pro 21. století Byznys pro 21. století Robert T. Kiyosaki

Výborná motivační kniha - poskytuje cenné rady! Díky Roberte!

08.04.2014 5 z 5

Vrahův žold Vrahův žold Ed McBain

Jedna z těch lepších od McBaina - klasika :-)

17.03.2014 5 z 5

Světové krimipovídky Světové krimipovídky * antologie

Dost různá úroveň jednotlivých povídek. Některé mě brutálně nudily a jiné byly skvělé.

10.03.2014 3 z 5