PepkazDepka PepkazDepka komentáře u knih

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Perfektná kniha, za deň prečítaná, koniec každej kapitoly núti čítať ďalej a ďalej.. Prekvapivé konce takmer všetkých liniek, niekoľkokrát počas čítania som omylom nahlas vykríkla ČOŽE?! :D Jednoznačne odporúčam, jedna z naj kníh posledných rokov.

19.03.2021 5 z 5

Veľmi som sa tešila na túto knihu, ale nepritiahla ma až tak, ako som čakala a dúfala. Každopádne pre fanušíkov Pottera dobrý doplnok.

09.05.2024 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Dvojka ma bavila rovnako ako jednotka. Trošku mi liezlo na nervy ako America chvíĺu nechce ostať v paláci, potom zas chce, potom zas nechce, potom chce, potom ju vyhodia a ona aj tak ostane....

27.08.2023 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Veľmi dobré, napínavé, svižné, čtivé. Za tri dni som to mala zhltnuté. Troška škoda že hneď na začiatku druhej časti bolo jasne naznačené kto je za Řetězom.

06.02.2023 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Opäť výborný diel, najnechutnejší zo série :D Odporúčam jednoznačne.

20.04.2022 5 z 5

Stratená sestra Stratená sestra Lucinda Riley

Výborný diel, posledných 200strán som sa nevedela odtrhnúť. Záverečný list ma neprekvapil, aj keď priniesol ďalšie otázky. Teším sa na posledný diel.

12.04.2022 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Dobre sa čítala, od polovice sa poriadne rozbehla a stála za to a len som čakala čo bude ďalej. Za mňa ale boli spriaznené duše lepšie.

21.12.2021 4 z 5

Noe Noe Sebastian Fitzek

Úplne iný Fitzek ako sme zvyknutí. Nepáčilo sa mi prostredie, jedna vražda za druhou, napriek tomu sa však kniha čítala ľahko a rýchlo. Je to až príliš podobné so situáciou, ktorá je aktuálne u nás, či už ide o očkovanie, pápeža, ZetFlu.. Desivo prorocké, myslím si, že keby chcel Fitzek túto knihu vydať teraz, už by mu ju nevydali. Mali by si ju prečítať všetci, čo slepo veria tomu, čo im predložia médiá. Príbeh zo slumu mi prišiel zbytočný, obzvlášť keď sa so zvyšnými príbehmi nakonci neprepojil.

02.11.2021 4 z 5

Sestra s perlou Sestra s perlou Lucinda Riley

Opat pekny diel, po jednotke zatial najlepsi :) Cely cas som dufala v happyend medzi Kitty a Drumom :) uvidime ci v dalsich caatiach bude zmienka o tom, ako to skoncilo s Aceom

05.06.2021 4 z 5

Pár pekných myšlienok sa v knihe nájde, ale inak som sa väčšinu času do čítania nútila. Skôr neodporúčam.

21.05.2021 2 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Paródia na dobrý thriller... Zbytočne sa to naťahovalo, chaos v postavách, zaujímavé to bolo až na konci.. Námet dobrý, ale spisovateľka absolútne nevyužila potenciál príbehu. Keby to malo o 200 strán menej tak okej.

28.01.2021 2 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

V poslednej dobe mam smolu na zle knihy a toto je jedna z nich. Dve tretiny knihy len opakuju a vyvucavaju predoslu knihu. Prilus fanaticke a filozoficke. Nevraviac o tom, ze v slovenskom preklade je extremne vela chyb a preklepov.

20.01.2024 odpad!

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

Posledny diel serie vobec nesklamal. Kniha poskytla mnozstvo odpovedi na nezodpovedane otazky, ale aj nove zapletky a informacie. Citala sa mi velmi dobre a koniec tiez neurazil. :)

20.12.2023 5 z 5

První První Kiera Cass

Trojka je asi najlepśím dielom série, najviac akcie, najviac napätia... Aj keď tá nerozhodnosť do poslednej chvíle bola otravná.. Som ale rada, že sú aj ďalšie knihy, som zvedavá ako sa Americe darí ďalej v živote :)

03.09.2023 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Jeden z tých horších thrillerov. Prišlo mi to ako nasilu napísané, len aby autorka nasadla na populárnu vlnu thrillerov. Podozrenie na to kto je Sally som mala cca v prvej tretine, ale zdalo sa mi to ako blbosť. Jediná napínavá časť je cca posledných 30 strán, pokojne to mohlo byť kratšie.

29.01.2023 2 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Dobrá jednohubka, fajn sa čítala. Trošku mi prekážali milionkrát opakované výrazy typu "blesky v očiach", "zatiahly sa mu oči", "oči ako búrkové mračná", "tvrdý pohľad" a ďalšie alternatívy... Možno to bola len chyba českého prekladu.

14.01.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Typická Lapena, od nej priemer. Čítalo sa to dobre, ale žiaden wow moment nebol.

30.05.2022 3 z 5

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Ako všetky zo séria bola fajn, ale čítala sa mi zatiaľ najhoršie, nejak ma príbeh nezaujal.

17.03.2022 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Pekné doplnenie k sérii.

01.02.2022 4 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Uplne ina ako som podla popisu cakala, ale velmi dobre sa citala. Po tom vsetkom som rada, ze to skoncilo happy endom :)

03.09.2021 4 z 5