Pepe123 Pepe123 komentáře u knih

Farář arský Farář arský Wilhelm Hünermann

Neskutečná knížka, příběh co by zasloužil zfilmovat.Po delší době jsem to přečetl znovu jedním dechem.A to jsem ateista, málem mě to přivedlo k víře.Jak z obyčejného člověka sedláka který se nevzdal ani když mu učení léta nešlo.Šel za snem obětovat se pro lidi, a sám za ně trpět.Když sám nemám, pomůžu druhým.Až nakonec ,snad měl moc, nějak dělat zázraky.Rád si to přečtu znovu ,je to kniha co se jen tak neodloží do zadních koutů knihovny ,ale nedá člověku spát.Jak svatí lidé mezi námi mohou žít.A my nevěříme že se takoví najdou.Za mě 100%

23.06.2018

Aj diabol pred ním kapituloval Aj diabol pred ním kapituloval Wilhelm Hünermann

23.06.2018 5 z 5

Invaze z galaxie Invaze z galaxie Robin Cook

Po dlouhé době super kniha moc sem se bavil čte se jedním dechem.

11.04.2016 5 z 5