Pengi Pengi komentáře u knih

Houslistka z Osvětimi Houslistka z Osvětimi Ellie Midwood

Opět silný příběh o neskutečné odvaze lidi v hrůzné době a na silenem místě. Klobouk dolu za to, co se dělo a klobouk dolu za sepsání této “vzpomínky

01.04.2024 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Po prvním díle asi zklamání.

21.03.2024 3 z 5

Má cesta za štěstím Má cesta za štěstím Karel Gott

Poslechnuto jako audio.
Ac jsem nikdy nebyla fanouškem Karla, v dětství a dospívání jsem na nej byla spis vysloveně alergická, protože díky době, byl v podstatě všude a člověk nebyl schopny se dostat k "nomralni" hudbě. Cim jsem byla starší, tím jsem na nej, jako na člověka měnila názor. Jeho nadhled, jeho pokora je neskutečná. Hudebně me míjí, az na par výjimek, dodnes. Presto je autobiografie neskutečna.
Díky audio je člověk ochuzen o fotografie, ale díky AI ma zas bonus, ze jsou části knihy namluvene primo hlasem pana Gotta.

16.11.2023 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Miluji utekl, ale tady bylo zklamání. Dej odpsypa jako vždy a čte se to dobře, jak je člověk zvykly. Ale co mi opravdu chybí je ten úžasný popis prostředí, kam je dej vždy zasazeny. Tady bohužel absence a je to moc Skoda.

30.05.2023 3 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Za me asi zklamání, od uplneho zacatku jsem přesně odhadla zápletku a výsledek a tak jsem jen celou knížku cekala, zda me neco překvapí, ale bohužel ne.

20.07.2022 2 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Nejsem vůbec cílovka, dostala jsem se k ní jen díky čtenářské výzvě. Neříkám, že je špatná, ale není to můj šálek čaje

30.01.2022 2 z 5