pegasek pegasek komentáře u knih

Táta Sekáč Táta Sekáč Jean Webster

knihu jsem cetla poprve ve 12ti letech,postupem let je to kniha ke ktere se vracim nejcasteji.jak clovek starne tak i pohled na tuto knihu se meni-nic mene je stale skvela :-)

13.05.2021 5 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Lepší než první díl,ale zbytecne zdlouhavý..chybí tomu šmrnc.mam ještě dva díly před sebou tak snad to bude lepsi

29.11.2020 3 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Když jsem tuhle knihu začala číst,tak jsem si říkala:,,wau to bude bomba,,ale zas taková bomba to není,zbytecne zdlouhavé,místama jsem stránky přeskakovala.knihu považuji za průměr,přesto dávám jestespisovatelce sanci

28.11.2020 3 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Kniha je od prvniho pismenka kouzelna

15.07.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Kniha se mi libila,byla dost zabavna.Bylo super vypnout mozek a nechat se unaset timto pribehem :-D

13.05.2020 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Yaa Gyasi

Kniha byla na tolik zajimava,ze me nutila svym obsahem ji cist dal a dal.Dle meho nazoru je tento pribeh zcela vyjimecny a nesrovnatelny k nicemu jinemu...Cely pribeh se mi velice libil,ale jen ten zaver mohl byt trochu jiny...to co je jiste dneska ,zitra muze byt uplne jinak

07.05.2020 5 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Myslim si,ze kazdy rodic se dokaze vcitit do situace matky kdy jeji dite je pouzivano jako zbran proti ni a ona je nucena delat veci,ktere by jinak nedelala.Kdyz zjisti ,ze za vsim stoji jeji ex-otec jejiho syna,tak se zachova jako lvice,ktera chrani svoje mlade....tato kniha je vzornym prikladem spatneho rozchodu,kdy se snazi ten co mu bylo ublizeno co nejvic pokorit toho co ten rozchod ,,zavinil,, a nestiti se k tomu pouzit jako zbran jejich spolecne dite

15.02.2020 5 z 5

Takovým patří svět Takovým patří svět Catherine Coulter

Na knize se mi líbilo, že temer dokonce nebylo jasné kdo po Mary Lis jde. Kniha bych radila do lepšího prumeru, ale je pravda, že některé části mě nebavily

05.02.2020 4 z 5

Eclipse Bay - Léto Eclipse Bay - Léto Amanda Quick (p)

Z cele trilogie se mi tato kniha libila nejvic.ale jsem nazoru ,ze trilogie uplne tak nejsou nejsilnejsi strankou teto spisovatelky.

19.01.2020

Hrdinové ohně / Tango jedna / Svatba v rytmu stepu / P jako pochybnosti Hrdinové ohně / Tango jedna / Svatba v rytmu stepu / P jako pochybnosti Nicholas Evans

nikdy jsem nic podobneho necetla,kniha 4v1 se mi moc libila.V budoucnu se k podobnym kniham budu vracet

11.01.2020 5 z 5

Čtvrtá kostka Čtvrtá kostka Jan Rybář

Do knihy se mi zpocatku moc nechtelo,ale jsem rada,ze jsem si ji precetla.Pribeh byl velice zajimavy a muzu vrele doporucit,protoze urcite stoji za precteni

21.11.2019 4 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Kniha byla naprosto skvělá, řekla bych že i lepší než Gabrielova trilogie, obsahuje všechno -dobrodružství, touhu, naději, zklamání, očekávání a lasku

01.09.2019 5 z 5

Kdo jsi Kdo jsi Mary Higgins Clark

Kniha se mi líbila moc. Od prvního momentu mě dostala a napinala,do poslední chvíle jsem netušila jak to skončí, skvělá detektivka

30.08.2019 4 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Kniha mi přišla nudná, nezajimava

28.08.2019 2 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Kniha byla naprosto úžasná, tak nějak mě natolik dostala, že mi došla slova

27.08.2019 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Druhy dil oproti prvnimu naprosto super,kniha predcila moje ocekvani

26.08.2019 4 z 5

Brazilské noci Brazilské noci Vanessa Barbara

Je to takove oddechove cteni,ale kniha na me pusobila bolestne

05.08.2019 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

naprosto skvela kniha,od zacatku me pohltila,musim dokoupit dalsi dily :-)

04.08.2019 5 z 5

Včera tě budu milovat Včera tě budu milovat Cristin Terrill

knihu jsem si naprosto uzila

21.04.2019 4 z 5

Hvězdy nad Amsterdamem Hvězdy nad Amsterdamem Martina Monošová

Knihu jsem precetla jednim dechem.je to kniha plna ruznych zvratu,ktera nakonec dopadne uplne jinak,nez se zda

23.03.2019 5 z 5