Pavla79 Pavla79 komentáře u knih

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Moc pěkné, moc podařené. Pro ty, kteří mají tento druh četby rádi, určitě doporučuju. :)

21.01.2022 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Velmi pěkné, oddechové čtení. Taková vtipná "popelka". :)

04.01.2022 4 z 5

Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Art Spiegelman

Přečteno již dávno.., ale pamatuji se, že se mi velmi líbilo :)

08.01.2020 5 z 5

Detektivní kancelář Sirius Detektivní kancelář Sirius Lucie Lukačovičová

Jak už tu bylo psáno, musím souhlasit, že kniha má klesající tendenci. Ne, že bych ji nechtěla dočíst, ale musela jsem se trochu nutit, abych ji stihla do výzvy. Ale i tak, se mi líbila.

03.01.2020 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Právě dočteno a mě se líbilo.. Ano, asi o nic nového, převratného nešlo.., i konec byl slabší, ale to shrnutí "odkud jsme se vzali", "kam směřujeme" se mi dobře četlo a závratné symbolické objevy mi nechyběly.

27.10.2018 5 z 5

Hrdina věků Hrdina věků Brandon Sanderson

Závěr třetího dílu mě úplně dostal.. Super vše zapadlo! A co bude dál..?? Rozhodně jdu na to!

25.02.2018 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Takové překvapivé čtení ;) Nejprve jsem byla překvapená, že to není taková "sranda", jak jsem si představovala.., ba dokonce až trochu zklamaná.. Následne přišlo překvapivé "nebe", které mě bavilo, a jak tu již někdo psal, člověk by se snad i těšil :) tedy, hodný člověk ;) A závěrem jsem byla mile překvapena, že celá kniha, byť jsem si ji představovala jinak, ve mně zanechala velice příjemný pocit.. Tři hvězdy za tak děsně negativní Báru.., která mi občas cukala nervem :D

20.11.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Ja se priznam, ze za me ne... Na konci se mi ji uz ani nechtelo cist... Mozna to bylo az moc promotany, moc lidi..., mozna ctene ve spatnem case..., nevim..., ale uz jsem na ni uplne zapomnela... Jedine, co mi neustale zni v hlave, je...Kvetiku ;) :)

12.10.2017 3 z 5

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

I druhý díl se mi moc líbil. :) Časodějný svět je pěkně vymyšlen. V sérii budu určitě pokračovat...

13.11.2023 5 z 5

Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Daniel Fiala

Naprosto souhlasím s @lucik2773, designově vypadá krásně..., ale ta gumička. :( I když jsem si na méně prostoru zvykla a nějak se vždy vešla, letos si čtenářský deník nechám opravdu jen jako čtenářský. :)

12.09.2022 2 z 5

Ze začátku se mi kniha moc líbila, ale přiznám se, že pro mě měla klesající tendenci a posledních 100 stran jsem dočetla s nudou. Závěrem mi i hlavní hrdinové spíš lezli na nervy, než abych s nimi prožívala jejich příběh. Další díly zatím odložím...

15.07.2022 2 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Dlouho jsem nevěděla, co napsat.., buď jsem to nepochopila, nebo pochopila, ale nenaplnilo to moje očekávání, nevím.. Murakamiho ještě určitě zkusím.

12.06.2022 2 z 5

Falešný pohřeb Falešný pohřeb Magdalena Mintová

Stále ztřeštěná Ema a i třetí díl se mi líbil..

24.04.2022 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Mám tě ráda, nemám tě ráda, kterou jsem si vybrala pro čtenářskou výzvu, se mi líbila více. Konec byl až moc sladký, Sera protivná, že jsem chtěla knihu chvílemi zavřít. Jinak pěkné.

09.03.2022 2 z 5

Kdo má pod čepicí Kdo má pod čepicí Marie Rejfová

Též jsem četla až po jámě, abych věděla, jak to začalo. Pohodové čtení a určitě budu s Josefínou pokračovat. :)

02.03.2022 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem to četla už dlouho po klasice, ale bylo to pro mě úmorné dočtení. Asi jsem už velká. :)

31.12.2021 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Jsem trochu rozpačitá..., ani vlastně nevím, co napsat.. Celkově mám tento druh četby ráda, odpočinu si u ni..., ale tato kniha byla taková zvláštní. Spoustu zbytečné omáčky, která mě docela rušila a kterou jsem i občas přeskakovala a občas i nějaká chyba v textu. Peprnější slova mi ani nevadila, spíš až moc "fňukání" Koule a až přiliž dokonalý Satan. Jediné, co si asi zapamatuji, protože pobavilo.... "To bude jak Hunger Games na ledě."

15.11.2021 3 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Ale jo, líbilo se mi to..., jako každé skvělé fantasy.. Nicméně se mi to četlo trochu obtížněji, trochu jsem se ztrácela.., a těžko se ke knize vracela. Radši jsem ubíhala k jiným. Shlédla jsem i filmovou verzi a asi zatím zůstanu u ní. Zbylé knihy si nechám na později..., třeba na důchod. :)

27.08.2021 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Ač mě Olive trochu štvala svými úvahami, byla to příjemná a veselá oddechovka, při které se člověk odreaguje..

21.08.2021 3 z 5

Ze zacatku jsem si rikala, jo, to bude sranda.. Bohuzel, cim vic jsem cetla, min se bavila.. Sem tam prispevky na FB/INSTA se mi moc libi, ale takhle najednou je toho asi moc.. Celou jsem ji dolouskala jen kvuli CV..

13.05.2020 2 z 5