pavla67 pavla67 komentáře u knih

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Tak jsem precetla mazanka a sberatele a velmi se mi to libilo, vyhovuje mi styl psani, Charlot je velmi sympaticka a cely policejni sbor taky uz se tesim na dalsi dily jestly je sezenu.Doporucuji

29.12.2020 5 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Tak to byl krasny pribeh, na konci knizky me ukapla slzicka, konec byl velmi dojemny

19.11.2020 5 z 5

Návrat do Cornwallu Návrat do Cornwallu Liz Fenwick

Tak jsem precetla vsechny dily,vsechny byly pekne takove oddechove.

03.12.2021

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Tak jsem docetla oba dily,byly opravdu moc pekne,skoda ze nebudou dalsi prelozene jak pokracuje mestecko a hlavni hrdinove.Doporucuji.

04.07.2021 5 z 5

Údolí naděje Údolí naděje Elizabeth Haran

Ten pribeh byl o neco slabsi ,ale stejne se mi hodne libil.Skoda,ze nemam vic tech knizek,precetla jsem jich 8 od te spisovatelky

18.04.2021 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Kniha se mi libila,na konci bylo ale velke prekvapeni.Jdu hned na dalsi knihu....

17.04.2021 5 z 5

Záhada panství Mogdon Záhada panství Mogdon Matthew J. Costello

Takove jednoduche a oddychove cteni.Konec me trochu prekvapil

30.03.2021 4 z 5

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Nadherny pribeh, sem tam mi ukapla nejaka slza, skoda ze uz skoncil pokracovala bych dal.Myslim si,ze to je jeden z nejlepsich pribehu a tez se mi hodne libilo Divoke vody y ostatni knizky.Velmi doporucuji komu se libi romanticke pribehy

07.03.2021 5 z 5

Růže a čokoláda Růže a čokoláda Teresa Simon (p)

Krasny pribeh, tolik lasky a smutku, ale na konec se vse vyjasnilo.Doporuciji.

07.11.2020 5 z 5

Andělská hra Andělská hra Carlos Ruiz Zafón

To je pan spisovatel,nechame vtahnout do knizky natolik, jak kdybych to prozivala tam snima a je tezko se odtrhnout od toho.

27.09.2020 5 z 5

Písařka ze Sieny Písařka ze Sieny Melodie Rose Winawer

Krasny pribeh, nemohla jsem se od te knizky odtrhnout,Beatric me byla velmi sympaticka y jeji pratele.Skoda , ze neni pokracovani jaky mela zivot
ve 14 stoleti a jestly se vratila do soucasnosti.

25.09.2020 5 z 5

Dcery hněvu Dcery hněvu Elena Bellmar (p)

Moc se mi to libilo a dobre se to cte.Doufam ze brzo budou dalsi dily

16.11.2021 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Nadherny pribeh,jenom jsem nepochopila ten konec.Muze mi to nekdo vysvetlit,prosim

03.10.2021 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Krasny pribeh, cetlo se to velmi dobre.Konec byl pro me velke prekvapeni. Mam rada knizky od te spisovatelky.

30.09.2020 5 z 5

Stíny jezera Stíny jezera Rachael Blok

Me se ten pribeh libil, bylo to napinave az do konce.Zajimava zapletka,tusila jsem kdo je vrah ...

11.12.2020 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Knizka se mi velmi libila, napinave od zacatku az do konce.Skoda,ze je jenom jedna knizka od toho spisovatele v cestine.Vim, ze s Trecy napsal 5 knizek.

01.12.2020 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Nebyla spatna , ale trosku me nudila byla to jeji prvni kniha co napsala ,casem se jeji knizky zlepsovali, ale zapomenuta zahrada byla nejlepsi.Jeste mi schazej precist 2 knizky ,sepot vzdalenych mist a hodinarovou dceru si davam naposled.

16.10.2020 4 z 5

Šerif z Thunder Pointu Šerif z Thunder Pointu Robyn Carr

Precetla jsem oba dily,nebylo to spatne ,ale o hodne vic se mi libilo Mestecko Virgin River

29.08.2021 3 z 5

Dobrodružství milovníka knih Dobrodružství milovníka knih Charlie Lovett

Tak to byla moc pekna knizka,neco tak dojemneho jsem dlouho uz necetla,nektere veci jsem vytusila.Doporucuji

28.04.2021 5 z 5

Sága rodu Hardacrů Sága rodu Hardacrů C.L. Skelton

Neda se od te knizky odtrhnout od prvni az do posledni stranky. Krasny pribeh,vrele doporucuji,kteri maji radi historicke romany

08.12.2020 5 z 5