Pavel_luke55 Pavel_luke55 komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Velmi povedený psychothriller, který mě tedy v závěru dost překvapil. Dokázal bych si ho představit i jako film. Velmi dobré čtení!

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nejdřív sem těžce tápal, kdo je kdo a musel jsem se v knize vracet. Příběh mě ale velice bavil, bylo to zajímavé a barvitě vykreslené prostředí. Kniha mě bavila víc, než Manželé odvedle.

Našeptávač Našeptávač Alex North

Originální, zajímavá, stojí za přečtení. Četla se svižně a neměla žádná hluchá místa nebo zbytečné popisy. Za mě velmi solidní čtení.

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Dobrá kniha i příběh. Zajímala mě, protože jsem četl samé rozporuplné reakce, ale musím říct, že mě zaujala a těším se na Jámu.

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Kniha se mi hodně líbila, nejen že příběh byl originální, ale zvrat na konci mě překvapil a říkal jsem si, že to autor opravdu mistrně zakončil. Toho Calluma potkat ... !!! Silná kniha i příběh.

Náledí Náledí Carin Gerhardsen

Velmi zajímavý příběh, kolikrát jsem nechápal, jak se to všechno zamotalo. Chvilku jsem měl problém se zorientovat v postavách, ale to bylo asi tak jediné malé mínus. Velmi čtivý a napínavý příběh.

55 55 James Delargy

Kniha se mi hodně líbila nejen prostředím, ale i příběhem. Překvapilo mě tak nízké hodnocení. Konec mi nevadil. Za mě dobré počtení!

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Kniha byla fajn, možná jsem čekal trochu něco jiného, ale jo, za mě dobrý! Koupě určitě nelituju.