Pauline_Kau Pauline_Kau komentáře u knih

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Nejlepší knížka, co jsem za poslední dobu četla. Poutavá, čtivá, konec skvělý, a skvělé je, že je dost nepředvídatelná, další díly si určitě přečtu :-)

29.06.2013 5 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Přes začátek pro mě bylo těžké se přehoupnout a vůbec se začíst, aniž bych knihu odložila, děj je však originální, napínavý, a mě velmi zajímá další díl :-)
Musím ale říct, že mě totálně rozčilovala naivita hlavních hrdinů, trochu to knížce podráží nohy, jinak nemám nic, co bych vytkla :-)

26.06.2013 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Nechci se přít o tom, co je uvnitř, je to na každém člověku, jestli uvěří, pochopí, jde spíš o to, jak je to psáno a jakým je to čtenářovi podáno. Neřekla bych, že je zrovna tím nejšťastnějším pořád dokola opakovat to samé, navíc musím přiznat, že působí v určitých částech trochu teleshoppingově a těžko uvěřitelně. Jde jen o to přebrat myšlenku knihy.

23.06.2013

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Nenáročná oddechovka, co zabaví, pobaví, takže naprosto splňuje svůj účel, pokud nebudete hledat nic tolik duchaplného ovšem... :D

26.05.2013 3 z 5

Pozor na to, co si přeješ... Pozor na to, co si přeješ... Robert Lawrence Stine

Knížka poměrně krátká, mám pocit, že zaujme i ty, co je moc nebaví číst, hrozně čtivá. Na konec nemám slov, to bylo prostě... nevím :D navíc je otevřený, takže dává prostor fantazii, která teď pracuje na plné obrátky :D

08.07.2013 3 z 5

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

Co mě ukrutně nudilo a skoro se vytrácela chuť číst dál, byly to fantazírování hlavních hrdinů o jejich vlastním světě. Stačí se jen dostt do děje, který se po chvíli poměrně slušně rozjíždí, a konec se mi líbil neskutečně.

26.06.2013 5 z 5

Temné terárium Temné terárium Daniel Handler

I přestože je ta knížka fakt dost průhledná, tak je skvělá a hodlám si přečíst i další díl. :-)

09.06.2013 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Knížka je hodně čtivá, dokonce mi, když jsem to zrovna potřebovala, pomohla s takovými základy řecké mytologie, kromě toho je to ale úžasný příběh, je zajímavé sledovat, jak se Percy s danými situacemi vypořádává. I přes to množství stran se ten poutavý příběh přečetl hrozně rychle. :-)

26.05.2013 5 z 5