PanKérka PanKérka komentáře u knih

Čekala jsem tedy trochu něco jiného. Na začátku jsem měla divný pocit, potom, když se Jacob dostal do smyčky jsem se trochu bála a pak to byl takový lehký popis přecházení Jacoba sem tam. Až nakonec to začalo být napínavé, jenže to neskončilo nijak. Nemám ráda takovéhle konce. Přijde mi, že ta kniha byla napsána zbytečně, když nijak nekončí a naopak začínají ještě další věci. Na druhý díl to ale nevidím.
I když mám z knížky smíšené pocity, nemůžu říct, že byla špatná. Byla opravdu zajímavá a fotky ještě dokreslovaly děj. Jen mě občas vyděsily a nebylo mi příjemné, že jsem tu fotku musela mít na očích, když jsem četla vedlejší stránku.
Jinak ale zajímavý námět, dobře se to čte, ale prostě jsem čekala něco trochu víc.

15.01.2013 4 z 5

Upíří kníže Upíří kníže Darren Shan (p)

Tak zatím naprosto nejúžasnější díl. Byla jsem strašně napnutá, bylo mi děsně líto pana Hroozleyho a na konci jsem se prostě jen musela tlemit jako blbec radostí. Vážně naprosto bezvadné!

08.01.2013 5 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

Po čtvrté "připravovací" knize úžasné. Skvělé změny očekávaného děje. Rozhodne jsem zvědavá na pokračování.

05.01.2013 4 z 5

Upíří hora Upíří hora Darren Shan (p)

Dobré, ale trochu slabší, než předešlé díly.

04.01.2013 4 z 5

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

Krásné pokračování série. Jen škoda, že musel opustit Debbie. Ale při vyjednávání s Muloughem už jsem si málem myslela, že mu ji chce dát. Pak jsem si ovšem vzpomněla na Darrenův nevyřčený plán. Prostě paráda!

03.01.2013 5 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Mně se tahle knížka tedy velice líbila. Celou dobu jsem se nemohla dčkat až se ten dozví to, a tamten zas tohle, aby to dalo konečně celý smysluplný obraz. Pro mě prostě další úžasná Kingovka.

29.12.2012 5 z 5

Znamení run Znamení run Joanne Harris

Naprosto úžasná knížka. Prvních pár stránek jsem nevěděla, co si o tom myslet ale potom mě to dostalo a nemohla jsem se odtrhnout . Rozhodne doporučuju všem.

11.12.2012 5 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Z počátku jsem si myslela, že to bude nějaká knížka tak pro 10tileté děti a už už jsem přemýšlela o jejím odložení. Nakonec jsem ale pustila do celé knihy. A uchvátilo mě to! knížka se čte sama, takže za dva večery bylo hotovo a hned jsem se vrhla na další díl :)

27.11.2012 4 z 5

Na dvou židlích Na dvou židlích Michal Viewegh

Pohodové, odpočinkové čtení :) Pokud se chcete odreagovat je to dobrá volba

28.05.2012 4 z 5

Temná věž Temná věž Stephen King

Úžasné! Tento díl byl naprosto úžasným zakončením. Tohle byla myslím 2. nejtlustší knížka, co jsem přečetla (1. byla To) a najednu stranu by se dalo říct, že to za to snad ani nestálo, když to skončilo, jak to skončilo. Ale dobře, budu se řídit slovy Kinga "Důležitá je cesta, ne cíl" A po této stránce se opravdu čím dál tím víc potvrzuje můj názor, že King je nejlepší spisovatel na světě. Zajímalo by mě, kde přišel k tak obrovské fantazii.
Takže škoda jen, že už je konec a nemůžu dál cestovat s Rolande, Eddiem, Susannah, Jakem a Ochem. Ale i tak u mě budou žít navždy. Sai Kingu, jste nejlepší, říkám díky.

22.05.2012 5 z 5

Nejdřív jsem si myslela, že to bude otrava. Kdybych jí neměla v povinné četbě, asi bych po ní ani nesáhla. Ale kniha mě mile překvapila. Děj byl velmi zajímavý a líbilo se mi jak si Robinson dokázal se vším poradit.

03.05.2012 3 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

Tenhle díl jsem přečetla skoro jedním dechem. Na jednu stranu se mi ani nechce otevírat poslední díl Temné věže, protože pak všechno skončí a bude pryč. Ale na druhou stranu nemůžu se dočkat jak to bude s Mordredem a Susannah s Mio.
Pane Kingu všechna čest jste král sci-fi a fantasy!

22.04.2012 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Velmi zajímavá knížka. Těším se až se dostanu k pokračování.

15.04.2012 5 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Slyšte mě, to žádám. Neskutečně úžasné pokračování. Nemůžu se dočkat až zjistím, co se stalo dál. Na druhou stranu se ale netěším až dočtu poslední stránku a posledního dílu a už nebudu moci putovat s Rolandovým ka-tet. Ale i tak, tenhle příběh budu mít v srdci navždy! Pane Kingu všechna čest!

09.04.2012 5 z 5

Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty Dlouhé noci Vikingů aneb Vraťte nám rabiáty Zdeněk Šmíd

Naprosto úžasná knížka. Dvě poslední části O hrdinech a O králích mě sice moc nezaujaly. Přišlo mi to až přehnaně zamotané s přemírou postav. I když hold to tak asi bylo. Ale ta první část byla skvělá. Strašně mě to bavilo číst. Až na Ragnarök. Nemam ráda zkázu severských bohů :P

22.03.2012 5 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Tuhle knížku mi doporučila kamarádka. Nejdřív se mi do ní moc nechtělo, ale pak sem si jí vzala. Zaujala mě hned od první stránky a musela jsem jí co nejdřív dočíst do konce. Opravdu skvělý spisovatel, stejně jako jeho otec.

01.03.2012 5 z 5

Sága z Valhally Sága z Valhally Johanne Hildebrandt

Ačkoliv jsem čekala něco trochu velkolepějšího, bylo to skvělé. Škoda, že už Johanne další takové knížky nenapsala...

21.02.2012 5 z 5

Idun Idun Johanne Hildebrandt

Naprosto skvělé volné pokračování. Ale na konci jsem skoro brečela, Chudák Idun tolik si toho vytrpí a dopadne to s ní takhle.

11.02.2012 5 z 5

Freya Freya Johanne Hildebrandt

Naprosto skvělá knížka. První stránky mi sice dělaly problém, ale pak jsem se začetla, ani jsem nemrkla a byla jsem na konci. Úžasný děj a ten konec mě opravdu překvapil.

29.01.2012 5 z 5

Myslím, že první díl se mi líbil o kousíček víc, ale nemohu říct, že tohle by nebylo taky úžasné. Obě povídky se mi líbily.

22.01.2012 5 z 5