pajzdaz pajzdaz komentáře u knih

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Včera na Vaclavaku v Luxoru mi po ní ruka vystrelila a hned koupila, odnesla do čajovny a tam se v ní ztratila v čase.. a nelituji. Je nehyplna.

07.02.2019

Osudová láska Osudová láska Erich Segal

Hezký příběh a hezky popsány emoce. Situace, ve které se může ocitnout kdokoliv. A protože na piano hraji odmala, tak se mi líbí způsob, jakým autor popsal myšlenky člověka, který chce hrát a nejde to...
Segal patří k mým nej autorům a čtení jeho díla mě umí dojmout, rozesmát, ale hlavně si u jeho knih odpočinu. Děkuji.
Určitě tuto knihu doporučuji a nejen ženám. Čte se rychle, dobře, bez toho, aniž by se čtenář vzdaloval od příběhu.

28.03.2017

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Vynikající!!!!

18.12.2016

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Právě knihu čtu. Vždy jednou za pár let tuto knihu otevřu a nechám zas Simmela dotknout se mého srdce. Patří k mým nejoblíbenějším knihám. Stojí za čas nad ní strávený. Silný příběh, který se může stát komukoliv z nás. A možná právě proto, že je příběh tak drsně reálný, mám autora a obzvlášť tuto knihu moc moc ráda.

18.12.2016

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Včera odpoledne jsem ji začala číst a před chvílí dočetla. Krásný příběh. Smála jsem se i plakala. A ještě teď mám při vzpomínce na některé pasáže orosene oči. Moc hezká kniha.

09.07.2016

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Krásná práce se slovy. Věty mířené tak, že přesně zasáhnou svůj cíl. Alespoň mě zasáhly. V jednu chvíli jsem se smála a po pár stranách jsem plakala. Doporučuji.

18.06.2016