Pajic21 Pajic21 komentáře u knih

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Thriller z edice světový bestseller....Jako vážně? Vůbec nechápu, že stejná autorka napsala Dokonalého cizince, který se mi moc líbil. Když pominu to, že dle mého názoru, nemá kniha s thrillerem vůbec nic společného, nemůžu na ní najít vůbec nic, co by se mi líbilo. Nudné, předvídatelné, bez originální myšlenky, absolutní antipatie k hlavní postavě a zase jenom nuda. Dočetla jsem jenom ze zvědavosti, zda budu mít takový pocit až do konce. A bohužel jsem ho měla. Pocit, který ve mne převládá z přečtení téhle knihy je akorát ten, že to byla škoda času stráveného nad touto knihou. Z mého pohledu jedna z nejhorších knih, co jsem vůbec kdy četla...Velké zklamání! Ráda bych rozdala víc hvězdiček, ale nevím za co....Tohle se nepovedlo od začátku, až do konce...

31.03.2020 1 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Tak oproti Kridakovi za me byla Jama zklamanim. Hodne depresivni, bez smysluplneho deje a konce. Nez se zacala dejova linie prolinat s minulosti, mela jsem co delat, abych knihu neodlozila.

08.02.2020 2 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Po přečtení prvního dílu mi bylo jasné, že Sovu musím mít. Tento autor je pro mne totiž velkým překvapením a musím říct, že ani tato kniha mě nezklamala. V prvním díle jsem vytýkala knize především věčně zdeptanou a prášky nadopovanou Miu a ne příliš bystrého Muncha, což se v této knize nezlepšilo. Bohužel i nad některými dialogy jsem kroutila hlavou. Ale co oceňuji je, jak si autor hraje s dějovými liniemi, což neustále upoutává čtenářovu pozornost a alespoň já jsem vážně téměř do poslední chvíle netušila, kdo je opravdu vrah a to je pro mě nejpodstatnější u dobré detektivky. Dle mého názoru zde najdeme vše, co má správná detektivka mít. Tudíž i přes drobné nedostatky hodnotím plným počtem. Velmi mě tento autor baví a už se těším na další knihy.

22.02.2017 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Slabší prumer, rozjezd byl opravdu nudný.

21.06.2022 3 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Díky pozitivním recenzim jsem od knihy očekávala mnohem více. Nakonec za mě bohužel zklamání. Děj na mne působil zbytečně překombinovaně a ani styl psaní mi nesedl. Tato kniha mě jednoduše nebavila.

10.10.2021 2 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Do kvalitního thrilleru má tato kniha opravdu hodně daleko. Spíše psychologické drama, které nabádá k zamyšlení. Na můj vkus táhlé a nezáživné pasáže. Celkový dojem z děje mám takový, že kniha vlastně byla skoro o ničem.

04.09.2020 2 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Tahle knížka mne velmi příjemně překvapila. Moc hezké čtení!

23.08.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Od knihy jsem očekávala něco trochu jiného, nicméně je to příjemné oddechové čtení, ve kterém nechybí napětí. Avšak některé pasáže byly na můj vkus zbytečně zdlouhavé. Kniha by mohla mít větší spád.

28.07.2020 3 z 5