Paja11.11 Paja11.11 komentáře u knih

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Překvapivě velice čtivá kniha. Přečetla jsem ji za jeden den, až je mi to líto, že jsem se tak rychle dostala ke konci, každopádně odtrhnout jsem se od ní nedokázala. Dokonce bylo pro mě až překvapující, co se může s lidským mozkem stát.

26.07.2018 5 z 5

Bylo to neuvěřitelně čtivé, ale do poloviny dost smutné, až mi to přišlo někdy depresivní. Každopádně i tak jsem se od knihy nedokázala odtrhnout.

25.07.2018 5 z 5

Zase se shledáme Zase se shledáme Madeleine Goldstein

Kniha se čte velmi dobře a rychle. Dojal mě celý příběh a zakončení této knihy. Celou dobu čtení jsem si říkala, jak je možné, že takové věci člověk přežije, a to jsem četla už několik knih s takovou tématikou a neustále se tomu nepřestávám udivovat.
Rozhodně doporučuji si přečíst, jelikož každá kniha z druhé světové války přináší nový vhled do tehdejší hrůzné doby.

05.10.2023 5 z 5

Pavučina závislosti Pavučina závislosti Jiří Heller

Kniha se četla dobře, vše bylo vysvětleno jednoduše a zajímavě.

01.11.2022 5 z 5

Zůstane to v rodině Zůstane to v rodině Martin Váša

V knize se v podstatě nic převratného neděje a i přesto jsem musela hltat další a další stránku, jelikož je kniha napsaná velice čtivě.

20.10.2022 5 z 5

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

Kniha je jednoduchá na čtení a zajímavě zpracovaná. Při čtení jsem se zasmála a jednou mi i slza ukápla, bohužel některé pasáže mi ale přišly nezajímavé či zmatené.
Doporučuji knihu na oddychové čtení.

15.09.2022 4 z 5

Co se skutečně stane po smrti Co se skutečně stane po smrti Andrew McLauchlin

Tohle bylo velmi náročné čtení. I když autor laicky vysvětloval různé teorie, tak jsem se bohužel ztrácela a nedokázala vnímat, tudíž jsem musela přeskakovat. Bylo zde ale spousta zajímavých informací, bohužel jich ale pro mě bylo málo.
Obecně jsem od knihy očekávala něco jiného.

17.07.2022 3 z 5

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

Jako oddechové čtení je kniha fajn. Neurazí a ani nenadchne.
Konec je očekávatelný, žádné složité zápletky a je to čtivě napsané.

01.01.2022 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Kniha předčila mé očekávání. Děj byl napínavý od začátku až dokonce, spoustu zvratů (některé byly očekávané, ale z většiny jsem měla pusu dokořán). Celá kniha napsaná ve formě dopisu má větší důvod, než si člověk myslí, stejně tak sezení s panem Wrightem. Všechny otázky, co si může čtenář pokládat, jsou v knize zodpovězeny. Propracovaná a čtivá kniha, vřele doporučuji.

11.05.2021 5 z 5

Nebe Nebe Honza Doležal

Naprosto jsem si zamilovala tuto knihu. Skvělé básně, krásné ilustrace, není co vytknout.

16.02.2021 5 z 5

Muž pod jmelím / Ve vlčím rouchu Muž pod jmelím / Ve vlčím rouchu Glenda Sanders

Muž pod jmelím byl klasický román pro ženy, muž ve vysokém postavení, co se zamiluje do obyčejné dívky. Na oddychové čtení, kdy člověk nepotřebuje žádnou zápletku, doporučuji.
Ve vlčím rouchu už nějaká větší zápletka byla, konec byl i dost překvapující, akorát více pohádkovější než Muž pod jmelím.

03.01.2021 4 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Jakožto velký fanoušek Přátel jsem si tuhle knihu musela koupit a rozhodně toho nelituji. O Přátelích jsem zjistila ještě více nových věcí než jsem doufala. V pár částech ale byly zajímavosti tak nepříjemně zdlouhavě napsané, až to přecházelo do nudného čtení.

11.11.2020 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Přečteno za 2 dny. Ohromně napínavý příběh. Stejně dobrý jako první kniha, možná o trochu lepší. Konec mi vyrazil dech, střídal se mi úsměv s otevřenou pusou a slzy v očích. I když v prvním díle mi někdy Jude lezla na nervy, musím říct, že v druhém se mi vztah k ní o hodně zlepšil. Měla bych jen jednu malou výtku, myslím, že někdy autorka popisuje věci zbytečně až moc věci dopodrobna. Už se nemůžu dočkat, až se mi do rukou dostane další díl. Tajně doufám, že vztah mezi Cardanem a Jude skončí jen dobře.

23.07.2020 5 z 5

Hněv andělů Hněv andělů John Connolly

Kniha mě nezaujala, nedočetla jsem ji. Pro mě se zde vyskytovaly zbytečné popisy věcí nebo události, které nebyly, až tak zajímavé nebo podstatné, jen mě to odtrhavalo od děje.

02.09.2018 odpad!