orangerose orangerose komentáře u knih

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Další díl ze série sirotčinec slečny Peregrinove- mapa dní, další dobrodružství Jacoba a jeho přátel podivných dětí, akční nový příběh, bavila mně mapa dní, už nemůžu dočkat na 5 díl :)

05.10.2022 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Tak to byl pěkně napínavější díl, stvůrami a netvory to hemžilo v ďáblove Akru, podivné bomby - papoušci, Jacobi rodiče jsou za škrcení ,to mně štvali čím to musí čtenáři přečíst, kdyby já mohla vybrat - na místě Jacoba tak zůstanu s podivnými dětmi a slečnou Peregninovou, než se vracet životu který před tím znal...., knížka je kouzelná :)
baví mne

21.09.2022 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Pěkně akční díl 2- podivné město ,pěkně zamotaný děj od začátku ke konci, se vysvětlí čím, nebudu prozrazovat ať ostatní čtenáři jsi přečtou, uz jsem zvědavá na pokračování, už začínám číst 3 díl :D

14.09.2022 5 z 5

Kouzelná knížka o sirotčinci slečny Peregrinové ,liší se od filmu, což má knížka své kouzlo že není jako děj v filmu, byla plná akce, podivných dětí - každé dítě má jinou podivnost a svůj talent , nestvůr, netvoři, už se těším že si přečtu vsechny díly ze serie sirotčinec slečny Peregrinove :)

09.09.2022 5 z 5

Tokijský ghúl:re 15 Tokijský ghúl:re 15 Sui Išida (p)

Tak to byl pěkně nejvíc akčnější díl ,ghulové s holubicemi našli kena, jak bude dál pokracovat s znovuzrozenou rize, tak jsem zvědavá na 16 díl, který vyjde až listopadu, ,sakra to bude nervy drásající než vyjde. :D

05.09.2022 5 z 5

Bestie je zvíře Bestie je zvíře Peternelle van Arsdale

příběh je zajímavý , někdy mně štvalo jak řešily co pomáhalo lidem- bylinky, čaje atd - ihned z dotyčné osoby dělali čarodějnici, co vše nesmělo- bylo špatně když někdo poruší pravidla vesnice Defaidu ,hlavní postava Alys mi sympatická , konec nakonec dobře dopadl , stojí za přečtení :)

03.09.2022 4 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Pěkně napínavý příběh, kdo byl za útokem otce, vím ale to musí čtenáři přečíst, knížka byla plná zvratů a tajemství, bavila mně :)

31.08.2022 5 z 5

Rudý vlk Rudý vlk Rachel Vincent

Rudý vlk je pěkně akční knížka, někdy strašidelná, příběh je jiný než znám o červené karkulce, kdyby bylo pokračování, jdu do něj, knížka mně bavila moc :)

26.08.2022 5 z 5

Most duší Most duší Victoria Schwab

Mně se tento díl líbil, je akční, vtipný, strašidelný, jestli bude další pokračování s Cassidy Blakeovou s Jacobem tak budu těšit :)

23.08.2022 5 z 5

Tunel kostí Tunel kostí Victoria Schwab

Pěkně napínavý 2 díl Cassidy Blakeove, odehrává v nádherné Paříži, někdy vtipná, nečekala jsem že bude víc bavit než 1 díl, a ten taky není špatný, už se těším na 3 díl :D

16.08.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Tokio hezky popsana krajina, jejich zvyky čajového obřadu, jejich jidla jake jsou, jak chutnají, mně čajovna v Tokiu bavila :)

14.08.2022 5 z 5

Spy x Family 5 Spy x Family 5 Tacuja Endó

pěkně zábavný díl, další pokračování Spy x Family , bavil mně , těším se na další díl :D

11.08.2022 5 z 5

Draculova žena Draculova žena Michaela Ella Hajduková

Knížka mně bavila, :)

02.08.2022 5 z 5

Tokijský ghúl:re 14 Tokijský ghúl:re 14 Sui Išida (p)

pěkně napínavý díl, bavil mně, budu muset čekat na 15 díl vyjde až konci Srpna :)

26.07.2022 5 z 5

Raven Raven Kami Garcia

můj 1 grafický román - ve stylu komiksu , děj je akční, kresba není špatná , bavila mně :)

26.07.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Pěkně napínavý thriller , bylo to psycho pro polly, jake to musi čtenáři přečíst sami, :)

25.07.2022 5 z 5

Kočičí dotek Kočičí dotek Jaroslav Vaněk

Hezký příběh, je dojemný, vtipný, pro deti ideální :)

16.07.2022 5 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

pěkně napínavá , brutálně krvavý popis, trochu mně to připomíná vrah chlaďákem ze seriálu dexter , že byla knížka akční, že v ní bylo hodně krve ,není nic pro slabé povahy, čtenáři co májí rádi knižní sérii dexter a Robert Hunter , je bude bavit :)

10.07.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

tento díl 2 je víc vtipnější než 1 díl, bavila mně knížka, u ní nejde přestat smát :D

01.07.2022 5 z 5

Pod křídly smrti Pod křídly smrti Stjepan Šejić

od Stjepan Sejic ,mám přečtené Sunstone sérii a Harleen, pod křídly smrti je akční, horor komix, je vtipný, jestli bude pokračování budu ráda za další díly :)

22.06.2022 5 z 5