orangerose orangerose komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Zábavná, plná akce, romantikou je celá knížka, je boziii :)

15.04.2022 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Pěkně napínavé strašidelné -co knížka obsahuje, oblíbila jsem sérii stradelnych domů, už se těším na další díly :)

01.04.2022 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Pěkně akční a strašidelné, knížka mně bavila, už se chystám na 3 díl této série strašidelných domů :)

26.03.2022 5 z 5

Spy x Family 8 Spy x Family 8 Tacuja Endó

Napínavý díl, bavil mně, zrovna končí kdy je nejvíc napínavý, čekání do července - no to bude dlouhá doba

21.05.2023 5 z 5

Neotvírat!!! Magické! Neotvírat!!! Magické! Charlotte Habersack

5 díl je o hračce jednorožci, kdy se chová jako puberťák, příběh byl zase zábavný, vždycky dějou jiné změny počasí v každém díle, mně knížka bavila, jsem zvědavá na 6 díl co přinese, taky nejsem jediná koho zajímá kdo je tajemný odesílatel hraček - zloděj, ještě začaruje je ....., snad se dozvíme všichni, kdo čte sérii neotvirat jako já :)

04.12.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Vtipné, čtivé, zábavné čtení, knížka je super božiiiii, jsem ráda ze jsem našla tuto sérii objekty touhy v knihkupectví Dobrovský :)

P. S. : miluju tuhle serii, hrozně moc, je má oblíbená :D

16.04.2022 5 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

pěkně napínává knížka, plná akce, a kdo je Jack Rozparovač bych vůbec neuhodla kdo to je, tedka už vím kdo to je, ale to musí přečíst ostatní čtenáři :)

18.03.2022 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Pěkně napínavá, plná zase brutálních vražd, za mně spokojenost, jsem zvědavá na 11 díl Roberta Huntera :)

13.09.2021 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Pěkně napínavý děj, knížka měla dobrou zápletku kdo je vrah, určitě sáhnu po dalším díle téhle série :)

20.04.2019 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

úžasná knížka, plná akce , oblíbila jsem ji ,četla dobře , jsem zvědavá kdy půjdu na do kina Město z kostí - abych mohla porovnat film s knížkou :)

Nemůžu se dočkat až budu mít 2 díl této úžasné série v ruce :D

19.09.2013 5 z 5

skvělá knížka i film

05.03.2013 5 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

krásná knížka , příběh je dojemný , knížka mně bavila :)

15.01.2023 5 z 5

V zajetí přísahy V zajetí přísahy Tanya Stewner

Další díl ze série Alea, dívka moře, pěkně nabitý akcí, knížka mně bavila, to budou nervy než vyjde další díl :)

10.12.2022 5 z 5

Tokijský ghúl:re 16 Tokijský ghúl:re 16 Sui Išida (p)

Pěkně akční pokračování, téhle poslední svazek že série tokijsky ghul Re 16- byl hodně na nacpanej akci, někdy vtipné hlášky - že u toho čtenář baví, knížka se mi moc líbila, konec dopadl dobře.
Kdyby bylo pokračování další série jdu toho, i ty 2 série tokijskyho ghula stojí za přečtení + 3 svazky příběhu o postavách z tokijskyho ghula - pro fanouška je to jako povinnost : D

16.11.2022 5 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Mně knížka líbila, byla akorát romantická, ne zase moc přeslazena, až moc přes slazené příběhy nemusím a ani nejvyhledávam, takovou knížku jako vévodkyne můžu, a to jsem zvědavá na 2 díl princeznu a 3 díl prince :)

31.10.2022 5 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Pěkně zakončení série slečny Peregrinove, knížka je plná akce, bojů v ďábelskem akru, zlo je konečně poraženo, budou mi chybět celá patra podivných dětí od slečny Peregrinove a Jakoba :)
Jedno vím určitě že k této sérii vrátím jednou :)

25.10.2022 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Pěkně akční díl 2- podivné město ,pěkně zamotaný děj od začátku ke konci, se vysvětlí čím, nebudu prozrazovat ať ostatní čtenáři jsi přečtou, uz jsem zvědavá na pokračování, už začínám číst 3 díl :D

14.09.2022 5 z 5

Mera: Proti proudu Mera: Proti proudu Danielle Paige

Ještě lepší než komix s raven, mera je víc akční, bavila mně, kdyby byly další díly, jdu do nich :)

30.01.2023 5 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Další akční díl ze série sirotčinec slečny Peregrinove - ptačí sněm, dobrodružství jacoba a podivných dětí začíná přituhovat ohledně svur, mně knížka bavila, jsem zvědavá co přinese poslední díl :)

13.10.2022 5 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Další díl ze série sirotčinec slečny Peregrinove- mapa dní, další dobrodružství Jacoba a jeho přátel podivných dětí, akční nový příběh, bavila mně mapa dní, už nemůžu dočkat na 5 díl :)

05.10.2022 5 z 5