ooNatálkaoo ooNatálkaoo komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak tohle je jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla. Je poučné tím nejlepším způsobem, a pomůže vám to lidi co mají tenhle problem lepe pochopit. Kniha mě velmi bavila a pořád jsem na ni musela myslet. Myslím si že je skvěle napsaná a doporučuju ji přečíst hlavně mladým lidem

02.12.2020 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Tohle je moc krásná a povedena kniha. Je i poučná. Je to velmi silný příběh, u kterého jsem nedokázala nebrečet. Kniha je nádherně zpracována graficky a textu tam moc není, takže jsem knihu přečetla za nějaké 2 dny. Tahle kniha patří k mým nejoblíbenějším a doporučuju si ji přečíst

02.12.2020

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Za mě krásná kniha. Jenom bych ji vytkla, že autor říká, že je jedno z jaké strany začnete, ale když začnete Jáchymem tak se dozvíte věci, které by vám potom při čtení Veroniky vadily a není to tak dobře popsané, a proto je lepší začít Veronikou, ale jinak krásná a oddechová knížka

06.02.2021

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Kniha ve mně zanechala silný dojem.Je to ten typ knížky kterou i po přečtení máte jěště dlouho v hlavě , myslím si že mi toho přinesla i hodně do života.A jako jedna z málo knížek mě dokázala rozbrečet.

18.10.2019