oliviet oliviet komentáře u knih

Tajemná labuť Tajemná labuť Shana Abé

No na mě trošku moc depresivní.....

22.11.2015 3 z 5

Zrádkyně Zrádkyně Helen Dickson

Knížka mě mile překvapila, děj má neustálý spád. Je to má první knížka od této autorky a určitě né poslední....

14.07.2015 5 z 5

Osudový flirt Osudový flirt Jo Goodman

No místy bych knihu přirovnala k " co se vleče, neuteče", ale příběh pěkný.

30.05.2015 3 z 5

Oklamaná Oklamaná Arnette Lamb

Pokračování Guvernatky, ale něco mi v knížce chybělo. Mám pocit, že se autorka pouze snažila zaplnit mezeru mezi 2 a 4 dílem této série. Pro další vývoj je určitě nutné tento díl si přečíst, ale chybí mi v něm nějaká větší návaznost na Guvernatku. Děj se odehrává po letech, kdy umírá pravý otec Sarah a ta se konečně dozvídá pravdu. Autorka se nezmiňuje jak rodina žila do této doby, tak moc dopodrobna neznáme osudy Julie a vévody. Dále knížka postrádá výraznější vtip i děj oproti Guvernantce. S tou Agnes jsem to také moc nepochopila. Knížku, ale dál neposílám, protože 4 díl s Agnes je opět skvělý :-). Tak vydržte při této sérii určitě se máte ještě na co těšit.

10.05.2015 3 z 5

Guvernantka Guvernantka Arnette Lamb

První knížka kterou jsem přečetla od této autorky a určitě ne poslední. Bavila mě od začátku až do konce. Byla velice vtipná, ať už hašteřením mezi 4 sestřičkami, tak i neustálé pošťuchování mezi hlavními hrdiny. Knížka má neustálý děj. Doporučuji, určitě se nebudete nudit.

28.04.2015 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Tak konečně přelouskáno. První třetinu knížky jsem chtěla knížku odložit, dlouho to nemělo nějaký děj. Nakonec jsem se přemohla, protože mám Garwoodovou ráda, ale stejně tuto knížku řadím mezi ty slabší od této autorky.

07.03.2015 4 z 5

Indická princezna Indická princezna Javier Moro

Opravdu pěkně napsané. Jediné co mi vadilo bylo, že se rodina Maharádži odmítla ke knize vyjádřit a nakonec bojkotovaly natočení filmu podle knihy, protože se v ní vyskytují nepravdivé informace..To ale není vina autora této úžasné knihy.

22.12.2014 5 z 5

Vládkyně moří Vládkyně moří Philippa Carr (p)

První a určitě poslední kniha od této autorky co jsem začala číst a také první kniha, kterou jsem nebyla schopná dočíst. Krátce bych to zhodnotila jako mnoho děje bez výrazného prožití a zabíhání do hloubky. Nezaujaly mě ani charaktery hlavních postav, protože byly úplně bezcharakterní. Hlavní hrdina spal s většinu ženských postav, ženy bere jako prostředek k tvoření svých synů a uspokojení potřeb. Hlavní hrdinka pro změnu snáší zotročování od mužů bez výrazného boje aby nakonec zjistila, že se jí to vlastně líbí. Nevlastní sestra hlavní hrdinky- no comment. Vždy když jí zabijí manžela, nemá problém hned se koukat po jiném...Jen takové nastínění co mi na knize nejvíce vadilo. Řekla bych, že hlavní myšlenka děje je zajímavá( pomsta...), ale vše ostatní je velice špatně.

19.12.2014 odpad!

Zapomenutý důkaz Zapomenutý důkaz Nancy Taylor Rosenberg

Příběh navazující na Polehčující okolnosti. Opět skvěle popsané právnické i detektivní prostředí....

04.08.2013 5 z 5

Divoká růže Divoká růže Bertrice Small

Opět poutavý příběh s řadou zápletek a postav, které jak jsem naštěstí zjistila se prolínají více díly této autorky, proto už pro mě není nutné si dlouze malovat rodokmeny jejich postav. Autorku čtu zatím velice krátce-4 knihy a zjišťuji, že si ji hned velice oblíbíte, či zcela zavrhnete. Z počátku mi její široké rodinné větvení postav připadalo složité( proto jsem v některých knihách uvítala rodinné rodokmeny), ale nyní zjišťuji, jak je hodně postav v jejich dílech propleteno + pěkné sexuální scény( opravdu nechápu hodnocení 50 odstínů šedí jako erotického románu, když tato autorka by měla kolikrát v sexshopech vydělávat mění..) + ta historická doba do které se její romány odehrávají ( já opravdu nebudu kafrat do historických nesmyslů, mě se to prostě líbí). Mohu jen doporučit!

17.07.2013 5 z 5

Nalezení ztracené lásky Nalezení ztracené lásky Bertrice Small

Jako vždy autorka nezklamala. Propletené dějové linie sahající až k praprababičce( opravdu doporučuji si od této autorky nejdříve přečíst její prvotinu-"Kadin, sultánova žena", kdy se velice často autorky vrací právě do těchto časů), vášeň, láska a i napětí. nic v této knize nechybělo. Čím více čtu její knihy, tím více se se autorky stává mou oblíbenější...

11.07.2013 5 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Jedním slovem hrůza. Také patřím mezi milovnice Fifty shades, začala jsem číst i Crosfire sérii,proto jsem měla od této knihy jistá očekávání. Ale tak dlouho zklamaná z knihy jsem už opravdu dlouho nebyla. Podle mě je romám omylem značen jako "sexuální". Autorka popisuje sex velice povrchně jakoby viděla v dálce páření králíků. Po přečtení jsem měla pocit, že pod pseudonymem se ukrývá jiná naše slavná autorka Lenka Lanczová. Tento romám bych opravdu zařadila spíše mezi lehké romantiky. V té chvíli by mě tato kniha ničím nepřekvapila a nezklamala. Nerada píši negativní kritiky, ale tady jsem musela. Snad mě nestrháte.

03.06.2013 odpad!

Záhir Záhir Paulo Coelho

Mě se tato kniha velice líbila. I když se místy kapinku táhla vydržela jsem až do konce a nelituji. Je pravda, že jsem tuto knihu začala číst na doporučení kamarádky v období partnerské krize. Možná i proto jsem se v této knize sama našla.

02.06.2013 5 z 5