Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Už když jsem četla předešlý díl, těšila jsem se jak se bude situace mezi "čivavou a rotvajlerem" vyvíjet. Opět jsem si zamilovala, jak se ti dva hašteří a postupně si propadají. Už se moc těším na další pokračování.

14.04.2022 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Styl jakým píše Sandra Brown vás prostě chytne a nepustí. Knihu jsem přečetla jedním tahem....prostě ji nešlo odložit. Skvělý příběh plný napětí a očekávání jak to vše dopadne. No a konec...tak to bylo překvápko. Krása

15.05.2022 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Spojení těchto dvou autorek je prostě krása. Píšou naprosto neuvěřitelné příběhy, které vás pohltí a pobaví. Hned u první knihy jsem vadela, že si přečtu vše co tyto dvě autorky napíšou.

02.05.2022 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Bridger se v předchozích dílů jevil jako bezstarostný kluk, co si užívá života. Jenže není vše, tak jak vypadá a on se ze všech sil snaží ochránit svou malou sestřičku.
I Scarlet má své velké tajemství týkající se její rodiny. A když se ti dva potkají nabere jejich život pěkné na obrátkách.

15.04.2022 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Když Lottie začne řešit případ ani ji nenapadne, jak se její život změní. Neřeší pouze vraždy, ale i svou rodinou minulost. Kniha člověka naprosto vtáhne a užívá si ji...opět super.

13.04.2022 5 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Opět jedna rychlovka u které si člověk užije relax a pohodu.
U Sandry Brown prostě víte co očekávat a víte, že budete spokojeni.

03.09.2022 4 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Pro mě to bylo první seznámení s autorkou a už při čtení první poloviny jsem se těšila na její další knihu.
Kniha mě vtáhla a já si užívala napětí a zvraty v ději s očekáváním co si na mě autorka ještě připravila.

08.04.2022 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Úžasný první díl série. Příběh plný zvratů a napětí u kterého nemáte tušení jak to nakonec dopadne.
Moc se těším, až se letos vydá i pátý díl.

06.04.2022 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Knihu jsem si vybrala, že si u ní odpočinu a pobavím se....splnila to velice dobře. A jelikož to byla moje první od JJ, tak mohu říct, že nebyla rozhodně poslední.

24.09.2022 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

I když se mi velmi líbilo téma knihy. Nedokázala jsem se do ní pořádně začíst a mnohokrát jsem ji odložila než jsem dospěla k cíli.

03.09.2022 3 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Pěkný odpočinkový příběh...trochu jako z pohádky. Já se díky autorce opět pěkně pobavila a odreagovala.

21.08.2022 4 z 5

Zachráněné dopisy Zachráněné dopisy Sandra Brown

Tahle knížka mi dělala společnost na dovolené a být to dobrý výběr.
Prostě oddechová romantika.

17.08.2022 5 z 5

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

I když jsem zatím četla knihy od SB s kriminálním příběhem. Byla tato kniha pro mě krásné oddechové čtení, které jsem si moc užila.

14.08.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Člověk se začte a není schopen knihu pustit z ruky. Moc čtivý příběh plný napětí a v tomto případě i plný zakázané romantiky.

12.06.2022 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Příběh postavený na zvěrstvech války v Kosovu mě opět velmi nadchl. Lottie opět nezklamala. Člověk neví chvílemi jestli je mu sympatická nebo ji chce uškrtit. A to dává příběhu ten správný říz.

13.04.2022 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Kniha kterou začnete číst a nemůžete se od ní odpoutat, aby jste zjistili jak vše dopadne. Všechny ty zvraty v ději vás nutí jí neodkládat. Určitě doporučuji k přečtení.

05.04.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

I když jsem díky sériím BAM a ABC věděla jak to s Richardem a Katy dopadne moc se mi líbilo číst jak to vše začalo a co je v životě potkalo.
Pro mě skvělé oddechové čtení.

16.02.2024 5 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

SB umí vymyslet skvělé zápletky a tahle kniha je skvělým příkladem.
Napětí, city a intriky od začátku do konce.

16.02.2024 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Skvělá série o úspěšných a silných mužích a neméně silných ženách.
Jestli se vám tato série líbila tak jako mě, tak určitě neváhejte a přečtěte si i sérii Vested Interest: ABC Corp., která vypráví příběhy o potomstvu mužů a žen z BAM.

26.01.2024 5 z 5

Záhadný pan Quin Záhadný pan Quin Agatha Christie

Od autorky jsem zatím žádnou knihu nečetla a pouze jsem se s jejím dílem seznámila ve filmové verzi.
Teď jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto knihu a seznámila se se záhadným panem Quinem.

26.07.2022 4 z 5