Nyxia Nyxia komentáře u knih

Trace: Vzpomínky forenzního specialisty 1 Trace: Vzpomínky forenzního specialisty 1 Kei Koga

Tak tohle celkem překvapilo, až mám pochybnosti, že to psal stejný autor, co udělal Brutala. Tam se člověk mohl divit, jak mohl mít Dan po ruce bagr, aby s ním mohl zabagrovat svinské výletníky či kdo byl, ale tady se jede docela logicky, japonské CSI v manze? uvidíme, co druhý díl!

26.04.2024 5 z 5

Muž v domácnosti 5 Muž v domácnosti 5 Kósuke Óno

Tak tohle je s přehledem ten nejvtipnější díl z těch pěti, co zatím vyšly. Rapový boj boží!

12.01.2024 5 z 5

Abeceda zvířátek Abeceda zvířátek Vladimíra Staňková

Kniha určená především dětem. Obsahuje hravé básničky pro jednotlivá písmena abecedy + barevné ilustrace zvířátek. Pro seznámení dítěte s abecedou dobrý!

Užovky
Šly nakoupit tři užovky
do knihkupectví U Žofky.
Divily se: "Můj ty plaze,
to vychází hodně draze."
Zbyly jim jen dvě dvoustovky.

:o)))))))))

20.02.2023 5 z 5

Mariňáci Mariňáci Robert Fabian

Jedna z nejlepších military SCIFI, co jsem četl. Z počátku jsem myslel, že čtu vetřelce, jen od českého autora, naštěstí se příběh posunul někam trochu jinam.

08.01.2023 5 z 5

Ready Player One Ready Player One Ernest Cline

Knihu jsem přecetl jedním dechem a padl na mě smutek, že dnešní VR se ani omylem neblíží tomu, co je v knize. Chtěl bych to zažít! Film kupodivu také slušný.

04.01.2023 5 z 5

Problém tří těles Problém tří těles Liou Cch'-sin

Jedna z mála knih, které jsem v životě nedočetl. Nezáživně napsáno, zmatený příběh, čínská jména v orientaci také moc nepomáhají. Dal jsem tomu šanci asi do třetiny... Ne, nedá se to.

04.01.2023 odpad!