Nynuska86 Nynuska86 komentáře u knih

Lord & Lady v utajení Lord & Lady v utajení Shana Galen

U knížky jsem se skvěle pobavila :-) Je pravda, že kniha není zrovna dvakrát reálná (viz. příspěvek níže), ale pokud ji berete s nadhledem, je vážně super. Tak trochu Mr. a Mrs. Smith v historickém podání. Jsem zvědavá na další díly :-)

19.10.2014 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Knížka se mi hodně líbila. Je to krásný a emocemi nabitý příběh o ztrátě, druhých šancích a naději.

10.07.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Knížka byla super, četla se sama a dost jsem se u ní bavila. I když Kimber mi nejednou lezla na nervy. Ale jiskření mezi ní a Matteem bylo parádní. Takže ve výsledku jsem spokojená :)

11.03.2024 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Skvělý příběh a Henry byl velký sympaťák, měla jsem z něj pocit takového přerostlého plyšového medvídka :) A ta obálka je opravdu nádherná... Ale stejně se mi první díl líbil zatím nejvíce :)

11.03.2024 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Knížka se četla moc dobře a příběh byl docela zajímavý. Postavy byly sympatické a těším se na příběhy dalších párů :-) V podstatě jsem od knížky dostala to, co jsem čekala... taková romanticko erotická jednohubka.

04.02.2024 3 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Hodnotím všechny tři díly. Jako, kdyby byly postavy tak o deset až patnáct let starší, děj více propracovaný a temnější a kniha prezentována jako erotický thriller, bylo by to možná docela fajn. Ale takhle a ještě určeno pro dospívající? NE! Co je moc, to je moc. A ta bonusová scéna! Co to jako mělo být? Ale obálky jsou moc pěkné, proto jedna hvězda.

29.03.2019 1 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Knížka byla vážně super. Příběh, ve kterém jsou andělé ti zlí, provádějí laboratorní testy a ničí lidstvo, je poměrně originální. Hrdinka nebyla žádná ufňukané pipka, která je zoufale zblázněná do nadpozemského hrdiny, ale taky to nebyla nijak namachrovaná borka, co sama porazí celou armádu :-) Popisy zničené Země a toho, kam až jsou lidé schopní zajít, působí dost realisticky. Opravdu čtivá knížka. Přečetla jsem ji jedním dechem a už teď se nemůžu dočkat druhého dílu.

19.09.2014 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Zapatu mám moc ráda, ale tahle knížka je za mě troch slabší. Nemohla jsem se do ní vůbec začíst, snad tak do poloviny příběhu mi to přišlo jako omílání jednoho a toho samého dokola... a působilo to na mě trochu truchlivě. Ale potom co si "to" vyříkali, to najelo na tu správnou vlnu a nechyběla ani pořádná dávka humoru. A obálka... ta je fantastická.

07.01.2024 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Dávám jednu hvězdičku, a to jenom za skvělou obálku a protože mě autorka naštěstí netýrala moc dlouho. Kde to mělo nějaký příběh? A postavy, ty byly příšerné :-(

29.03.2019 1 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Knížka byla pěkná, ale na Archerův hlas rozhodně nemá. Čekala jsem něco stejně bombovního, ale kde nic, tu nic. Příběh je strašně předvídatelný :-( A na můj vkus je tam příliš mnoho popisů typu "vzbudila jsem se, oblíkla jsem si sukni a tričko, vyčistila jsem si jeden zub a druhý zub atd. :-D Evia mi přišla, na to jak vyrůstala, strašně naivní. Ale jinak poměrně pěkné romantické počtení :-)

14.10.2015 3 z 5

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

Z této série se mi knížka zatím líbila nejvíce, ale na Bratrstvo (a hlavně jeho první díly) rozhodně nemá. Opět se to četlo skoro samo, nechyběla akce, láska i pár stránek s Bratry. Jen více než hlavní pár mě bavil ten druhý a doufám, že se brzy dočkáme jejich příběhu.

04.02.2024 4 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

No, knížka se četla docela dobře, skoro sama a zápletka byla fajn. ALE hodně mi vadilo, jak se oba zachovali. Poprvé ke Cassie by se to snad ještě dalo omluvit mladickou nerozvážností, ale ke Kristině? To už bylo prostě moc!

24.02.2016 3 z 5

Oči plné snů Oči plné snů Jayne Ann Krentz

Knížka není úplně špatná, ale... Romantiky velmi málo, paranormálna až moc a jako detektivka docela slabé. Starší historické romance autorky, ve kterých nebylo žádné paranormálno mi přišly nesrovnatelně lepší. Ale jako oddechovka to jde :-)

28.01.2015 3 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Velmi hezká knížka nejen o první lásce. Doporučuji.

27.01.2015 4 z 5

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

Knížka se mi docela líbila. Není, alespoň podle mě, úplně z nejlepších, ale už jsem četla od autorky i takové, které mě bavily méně. První část knížky byla superní, autorky je mistryní vtipných dialogů, ovšem druhá půlka už byla trochu slabší, taková moc překombinovaná. Ale jinak příjemná oddechovka.

03.01.2015 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Krásná romantická knížka, ale první díl se mi líbil o trochu více :-)

05.10.2014 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Stejně jako předchozí díl i tento byl takovou příjemnou oddechovkou... Děj rychle plynul, postavy byly sympatické a skvěle to mezi nimi jiskřilo. Jen detektivní zápletka tedy nic moc, ale o tu nám stejně nejspíš nešlo, že?

05.03.2024 3 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Pěkný romantický příběh o svobodném otci tří děvčat (které byly mimochodem skvělé) a o něco mladší kolegyni/dceři šéfa/chůvě. Příběh se četl dobře... byla to taková milá romanťárna a hlavně díky děvčatům jsem se chvílemi dobře bavila. Neočekávejte ovšem žádné velké a šokující zvraty. A občas mi Mackův postoj alá "já jsem svobodný otec = největší chudáček na světě" lezl trochu na nervy... ale svým dcerám byl naprosto oddaný a udělal by pro ně všechno, to zase jo. Fajn knížka a jsem zvědavá na další díl.

20.01.2024 3 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Knížka se četla rychle a dobře, to jo... Ale příběh byl takový téměř o ničem, přitom nápad to nebyl špatný... jen to chtělo více rozpracovat a trochu si pohrát s hlavními postavami. Spíš mi to přišlo jako povídka (čemuž by odpovídala i velikost písma... při normální velikosti by knížka měla snad tak 150 stran).

13.01.2024 2 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Stejně jako všechny ostatní knížky autorky byla i tahle naprosto skvělá. Doporučuji :-)

10.01.2015 5 z 5