Nymfadora.T. Nymfadora.T. komentáře u knih

V pasti V pasti Klára Janečková

Trochu jiné než ostatní knihy od autorky, některé povídky mi vyloženě nesedly, ale celkem to šlo. Občas až mrazivé, ale rozhodně pro dnešní generaci (závislou na sociálních sítích) velmi poučné.

30.12.2023 3 z 5

Až se zamiluju Až se zamiluju * antologie

Také je čtu jen jako mezihru na ukrácení času, ale tentokrát to nebylo vůbec špatné. Kromě dvou se mi docela líbily všechny.

26.12.2023 3 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Poněkud přehnané, ale nakonec to nebylo vůbec špatné.

24.12.2023 4 z 5

Umění francouzské kuchyně 2 Umění francouzské kuchyně 2 Julia Child

Našla jsem tam spousty zajímavostí, ale na běžné vaření to není:-)

23.12.2023 3 z 5

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Zpočátku pomalý rozjezd, ale pak jsem se začetla a nakonec to nebylo vůbec špatné...a ten konec, no, paráda:-)

13.12.2023 3 z 5

Vejce nebo slepice Vejce nebo slepice Zdeněk Pohlreich

Nejen pro milovníky drůbeže, ale taková vejce na hniličku s křenem nemají chybu...:-)

10.12.2023 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Moc hezké, velice čtivé, dojemné, zkrátka přesně čtení do postele při nemoci, hned se marodí líp:-))

10.12.2023 4 z 5

Bez bontonu, bez konvencí Bez bontonu, bez konvencí Marcela Mlynářová

Poslední, kterou jsem od autorky četla a již nikdy víc.

09.12.2023 1 z 5

Hlava plná strachu Hlava plná strachu Rob Ashman

Kniha opět velmi dobrá, ale líbila se mi z těch tří asi nejméně. Nicméně už se těším na další.

09.12.2023 4 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Jsem ráda, že jsem tohoto autora objevila. I druhý díl byl moc dobrý, drsný, ale čtivý. Jsem zvědavá i na další osudy Roz.

22.10.2023 3 z 5

Chalupářkou z donucení Chalupářkou z donucení Marcela Mlynářová

Opět přečteno rychle, ale žádný zázrak. Asi je na mě autorka moc emancipovaná a dokonalá-zvládne vše. Mám ještě jeden díl, přečtu a končím.

15.10.2023 2 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Moc pěkné, souhlasím se vším, co spolučtenáři napsali a těším se na pokračování.

09.10.2023 4 z 5

Fantastické léto Fantastické léto Brenda Novak

Opět čtivé, ale zbytečně moc překombinované. Ale jako dovolenkové čtení dobré.

30.09.2023 3 z 5

Vyměřený čas Vyměřený čas Karel Cubeca (p)

No, tak to jsem nečekala, vůbec se mi do knihy nechtělo, ale docela mě mile překvapila.
Nemohla jsem se od ní utrhnout, a těm, co mají rádi tenhle žánr, vřele doporučuji.

03.09.2023 4 z 5

Krysí ostrov a jiné povídky Krysí ostrov a jiné povídky Jo Nesbø

Po přečtení Žárlivosti jsem se toho trochu bála , ale nakonec bych řekla, že byly lepší. Hodně drsné, ale docela dobré. Ovšem za mě teda radši HH :-)

27.08.2023 3 z 5

Dobrá rada pro každou domácnost Dobrá rada pro každou domácnost Joza Břízová

Když jsem byla malá, strašně ráda jsem si ji prohlížela. Teď jsem ji našla v pozůstalosti a nemohla jsem se od ní utrhnout. Samozřejmě, že to nejsou rady do dnešní doby, ale dost jsem se u čtení pobavila. I když rady jak správně ukládat nádobí do kredence jsou nadčasové :-))

23.08.2023 4 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

No, trvalo dost dlouho, než jsem se prokousala do konce. Pár povídek nebylo špatných, ale převažovaly ty, které se mi nelíbily.

23.08.2023 2 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Kniha mě velice mile překvapila, četla se moc hezky. Opět jedna česká autorka, kterou zařadím do knihovny:-))

20.08.2023 4 z 5

Léto bez tebe Léto bez tebe Lucy Diamond (p)

No, opravdu jen čtení na léto, žádný zázrak, pomalý rozjezd a přeslazený závěr. Tentokrát fakt nic moc

18.08.2023 2 z 5

Moje máma Jana Brejchová Moje máma Jana Brejchová Tereza Brodská

Moc hezká kniha, jsem ráda, že jsem si jí koupila. Dočetla jsem se ještě spoustu informací, které jsem netušila , a souhlasím s názory ostatních, že Hanzlík nemile překvapil...

12.08.2023 4 z 5