Chalupářkou z donucení

Chalupářkou z donucení https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217349/mid_chaluparkou-z-donuceni-3OI-217349.png 4 70 21

V knize, kterou právě držíte v ruce, popisuje oblíbená autorka s pro ni typickou notnou dávkou humoru příhody, slasti a strasti rozvedené ženy se třemi dětmi v době, kdy se sama pustila do budování rekreačního objektu. Autorka knih Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku, Kdo nehřeší, nežije a dalších jistě potěší i touto knížkou.... celý text

Nymfadora.T.
15.10.2023 2 z 5

Opět přečteno rychle, ale žádný zázrak. Asi je na mě autorka moc emancipovaná a dokonalá-zvládne vše. Mám ještě jeden díl, přečtu a končím.

JancaMia
21.08.2022 4 z 5

Opacko po letech a opět prima oddechové čtení.

Kája95
09.06.2022 4 z 5

No .... Hned na první stránce vypravěčka popisuje jaka je, zajímá se hlavně kam půjde a co si obleče. Pak si zničehonic koupí chatu a vše jí jde jako po másle. To, co mnohdy nezvládne ani zkušený chalupář, ona zvládne s úsměvem a je to naprosto dokonalé. Kapitoly krátké, děj žádný. Přesto chci dát 4 hvězdičky za čtivost a příjemnost. Četba na letní uvolněný večer.

aljoska83
30.12.2021 3 z 5

Četlo se rychle, ale do knihovničky bych si ji nevystavila. Kapitoly strohé, krátké, nic moc děj. Moje první knížka od autorky, ještě zkusím jinou.

Jájinka
08.11.2020 3 z 5

Docela zajímavé i čtivé, ale styl psaní bohužel ukazuje, že nejde o žádnou spisovatelku.

Miriam301
22.07.2019 5 z 5

Úžasná kniha která mně zaujala tak, že jsem ji přečetla doslova jedním dechem.

cibulka 8
10.06.2019 1 z 5

Bohužel jsem ani nedočetla. Hodnotím jedním slovem: nuda.

Lavin
02.02.2018 5 z 5

I tuto knihu paní Mlynářové jsem zhltla na jeden zátah.

Zabajzna
20.09.2017 3 z 5

Je to čitelná kniha, ale literárně a jazykově se mi to moc nelibi. Téma je super, jen způsob psani mi nevyhovuje. Nicmene se čte rychle.

Hanifa
26.08.2017 4 z 5

Oddychovka. Takové hodně jednoduché, hodilo by se děj trochu více rozvést, aby to moje potěšení z četby trvalo déle.

MonikaV
25.07.2017 odpad!

Co to jako bylo? Naprosto o ničem, nuda. Ještě že to bylo tak krátké. Opravdu by toto napsal průměrně šikovný prvák na gymplu a ještě by mu to učitelka hodila na hlavu.

mariva
30.06.2017 3 z 5

Oddechová četba, krátké kapitoly jsou ideální při čekání u lékaře nebo do autobusu.

MOu598
11.01.2017 2 z 5

Oddychovka. hezky se čte, veselé, legrační.
Ale po přečtení nic.
Citát:
"Když něco nejde, odlož to."

Alaglesia
07.12.2016 1 z 5

No nechápu, jak autorka sehnala vydavatele. Tohle by dokázal napsat i lajk. Celá kniha je jen výčet a popis práce na nově pořízené chalupě během deseti let, občas zmínka o něčem ze soukromí. Knihu jsem přečetla, ale nijak mě neuchvátila. Zkusím sáhnout ještě po nějakém titulu této autorky, zda to nebude lepší

kudrdlinka
31.08.2016 4 z 5

Nenáročné a vtipné čtení, při kterém se přenesete na klidný, ale ne nudný, venkov.

alnahu
22.02.2016 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla za jeden večer, moc jsem se pobavila, vtipně popsaný život rozvedené ženy s třemi dětmi, která si umí se vším poradit. Moc se mi líbila.

Val
09.08.2015 5 z 5

Za mě super :-) Výborná oddechovka na jeden dva večery. Jemný, nenásilný humor. Smíchy sice vyloženě nebrečíte, ale skoro u celé knížky se usmíváte. Hlavní hrdinka je moc sympatická paní s pozitivním přístupem k životu....

maryzka
06.01.2015 3 z 5

Konečně nějaká rozverná kniha psaná z ženského hlediska, když nám Nepil přiblížil chalupu z mužského hlediska. Ale jedno se autorce upřít nedá- stejně to s chlapy umí dobře mávát.

labradorr
11.12.2014

Marcelu Mlynářovou mám ráda ,,kniha Chalupářka z roku 1999 je perfektní čtení,ale kniha vydaná tento rok Chalupářka z donucení je podle mého podvod.Hodně velké zklamání,když jsem si jí koupila.Je to téměr /doslova/ stejná kniha.Proč?

orinka3
03.11.2014 4 z 5

Dnes jsem musela na kontrolu k lékaři, přemítala jsem, co na čtení do kabelky. Sáhla jsem po této knize a byla to dobrá volba. Přesně na tyto účely: když se nepotřebujete moc soustředit, když potřebujete něčím zaměstnat oči, když se chcete pobavit a nečekáte světoborné filosofické závěry - tak to je právě ono. Mlynářová zúročuje svoje zážitky, umí je dobře popsat, je vtipná a může se stát i vzorem sebevědomé, emancipované ženské, která se nebojí života. Já vyrůstala na knihách typu Vejce a já, nebo Hajný a já, Když v ráji pršelo - Mlynářová a jí podobné na tento typ psaní navázaly - a mají recht!