Numix Numix komentáře u knih

Choking hazard: The Book Choking hazard: The Book Petr Macek

No, abys tady nebyla sama, sám jí těď čtu - tu téměř nesehnatelnou knihu, předtím jsem film viděl tak 3-4 krát s totální chutí se uvolnit, ale kniha s popemi myšlenek to nějak krásně doplňuje, píšu bez adektrivů čárek a pod je to pro mě svízel, jsou tam ty hloubky toho uvěření a věř že i básníci musí občas kontrolovat co píší jsem pankáč

12.10.2016

Příběh o baziliškovi Příběh o baziliškovi Václav Kahuda (p)

Kdo nečetl nepochopí rozvinutý smysl pro absurdní přijímání světa, jsou v tom krátkém příběhu, téměř povídce, rozvinuty veškeré nitrolební úchylky, myslím sexuální, které bych nedohledal ani na googlu, je to prostě jeden dvouvrstvý úchylný zážitek, myslím si , ýe ten búůh-opo člověk zvíře chodící penis musel vynalézt vlastní vyjádření, nechápu kdy to psal, jsestli po těch nočních vizích či průběžně, přikláním se k prvému...... ale mě dostal, né tou sprosou naturalistikou ale tím že určil nová pravidla baybay bukowki, a to rozvíření prostoty od dýchajících travin po ... nevím co dodat pro mě zas něco jinde - punk

12.10.2016

Kam až mě nohy donesou Kam až mě nohy donesou Josef Martin Bauer

Tak hurá, dnes mi přišla, už se těším, film jsem viděl asi 5 x a moc se mi líbil, věřím že kniha ho ještě překoná, ještě že existuje aukro

03.07.2014

Strygy #2: Nástrahy Strygy #2: Nástrahy Eric Corbeyran

Nic moc, je to tekový nemastný neslaný a pokud nemáte všechny 4 díly i nepochopitelný.

01.04.2013 2 z 5

Nitro těžkne glycerínem Nitro těžkne glycerínem Štěpán Kopřiva

Krutopřísné, bohužel dost krátké pomazlení s krví

31.03.2013 4 z 5

Ibikus Ibikus Pascal Rabaté

Prolít sem jí jdost rychle, a bavila...

31.03.2013 4 z 5

Ibikus Ibikus Pascal Rabaté

Touto tlustou komix knihou proletíte jako čert okapem nebo komínem? Zajímavá kresba štětcem jakoby snová ale o to drtivější děj který nevybočuje z Tolsto - puškinovských schémat....zlo sobectví chamtivost no prostě lidství 10 x jinak

30.03.2013 4 z 5

Házím ti laso, kamaráde Házím ti laso, kamaráde Josef Pecinovský

Spokojenej, na českou povídku výborně napsaný...sice povídky mají různou úroveň, ale vtahují do sebe 80%

27.03.2013

Smrtící náklad Smrtící náklad Dan Abnett

No musím říci, že mám rozporuplné pocity.....čtivé, perfektní popisy zbraní a lodí...ale zmatek nad zmatek ve jménech, objevují se a zase mizí bez rozebrání osobnosti...vždy popsány pár slovy, nebo jen přezdívkou....až na hlavní postavy jsem v tom měl chaos...znovu číst nebudu. Od upírů bukanýrů a příšer k pyramidám....no trochu příliš i na mě

27.03.2013

Sirotčinec Sirotčinec Robert Buettner

Novej Henlain, akční, vtáhne do sebe ihned a nepustí

14.03.2013