ňufík7 ňufík7 komentáře u knih

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Naprosto úžasná knížka. Sice se zde opět objevuje návrh 50 odstínů šedi, ale toho se asi dneska už u žádné knihy nevyhneme. Četla jsem Dublin Street 2x a pořád je to pro mě fascinující kniha. Strhující příběh, okamžitě mě vtáhl do děje. Zabrečíte si u ní, rozesmějete se, bude otáčet stránku co nejrychleji nedočkavostí, zatoužíte,....

05.07.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Předešlé díly byly o něco lepší, ale ani tato kniha nezklamala. Byla naprosto úžasná. Nápad geniální. Těším se na další díly.

05.07.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Dle recenzí jsem čekala na uchvacující příběh, u kterého budu pořád bulet. Ze začátku typická romantická klasika dvou dospívajících lidí. Pak se příběh trochu zamotává. No, zamotalo se to až moc. V půlce knihy se mi opravdu chtělo brečet. A působilo to jako z opravdového života. Bohužel, další stránky mě vyvedly z tohoto dojmu. Zápletka je až moc komplikovaná a trošičku přitažená za vlasy. I chování Sky v některých chvílích bylo pro mě k nepochopení. Autorka by mohla některé scény vynechat.
I tak se mi příběh hrozně líbil a určitě na něj budou dlouho vzpomínat.

08.07.2014 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Tato kniha mě opravdu zaujala a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Opět jsem se přesvědčila, jak je dnešní mládež zkažená drogami a alkoholem. Nápad s knížaty je velice originální. Trochu mě zklamal otevřený konec. Ten moc ráda nemám. Na druhou stranu mě to nutí se těšit na další díl.

08.07.2014 5 z 5

Tajemná legenda Tajemná legenda Jayne Ann Krentz

Krásná knížka určená ke čtení při škaredém počasí. Opravdu krásná kniha, ale nijak zvlášť mě nefascinovala. Příběh i zpracování se povedlo, ale je to taková tuctovka. :)

05.07.2014 4 z 5

Nejkrásnější kouzlo Nejkrásnější kouzlo Jayne Ann Krentz

Opět kniha ke čtení v létě plné lásky. Příběh se J. A. Krentz velice povedl. Možná jsem se jednou nudila, ale to hned přešlo. Podle mého názoru, krásná kniha.

05.07.2014 4 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Od knížky jsem toho očekávala hodně. Bohužel mě velice zklamala. Zprvu byla knížka čtivá, úžasný nápad na knihu, ale špatné zrealizované. Spíše mi to přípomínalo deník. Žádná zápletka. Jediné napínavé scény jsem se dočkala na konci knihy, kdy srazilo Taryn auto. Bohužel, téhle scéně nebylo věnováno tolik úsilí.
Souhrn:
Nápad byl geniální, zrealizování špatné, žádná zápletka, málo rozvité napínavé scény. Chvílemi byla ale kniha velice hezká. Proto dávám 3 hvězdičky. Snad to bude příště lepší. :)

05.07.2014 3 z 5