novakovaterka22 novakovaterka22 komentáře u knih

Skrotenie nehanebnice Skrotenie nehanebnice Lucia Braunová

Příjemná oddychovka. Victoriino chování mě na dívku překvapilo, tak dlouho Nikolovi odolávala a vzpouzela se mu. Čekala jsem ale trochu víc od knížky když ji napsali dvě autorky, ale jinak pro romantičky super odpočinek.

16.01.2020 3 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Knížka mě bohužel zklamala byla asi ještě slabší než Ty letní noci a to mě hrozně mrzí. Od knížky jsem měla docela pozitivní očekávání. A bohužel se nenaplnila. Konec nebyl bohužel o nic lepší, děj se táhnul. Postavy se nevyvíjeli a děj nebyl ničím zajímavý. Možná dvěmi dcerami Chase a sestrou Isly Hannah, kterou jsem si jedinou oblíbila a někdy mi jí bylo líto. Ale čekala jsem víc vánoční atmosféry větší poutavost děje :)

05.01.2019 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

MIlá odpočinková četba pro dospívající slečny :)

18.06.2018 4 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Knížka mě ve výsledku hodně překvapila, ale protože to psali dvě autorky asi jsem od toho čekala víc pocitů.

04.10.2017 4 z 5

Dovoľ mi všetko... Dovoľ mi všetko... Mirka Novysedláková

Nemuzu jinak. Styl Mirecky je dokonaly. Zboznuju tu knihu. A doporucuju. Krasny pribeh psany srdcem. :)

21.07.2017 5 z 5

Poškvrnená Poškvrnená Michaela Mihoková

Knížku, si chci hrozně přečíst a těším se na ní.

04.06.2017

Zasněžená svatba Zasněžená svatba Abby Clements

Nemám slov, když jsem začla číst tuhle knížku říkala jsem si že mě bude určitě bavit. Kniha mi hodně přirostla k srdci. Chtěla jsem jí zprvu dám 4 hvězdičky, ale potom co jsem četla dál už jsem musela za sebe dát 5. Kniha byla hodně čtivá a po dočtení jsem cítila krásný pocit ve svém nitru. Chtělo se mi plakat , ale zároveň jsem nemohla. Asi se to nedá pochopit. Každopádně, tento příběh se stal nejlepší knihou co jsem zatím od autorky četla. Ty charaktery tam sice nejsou tak popsány, ale ve výsledku až pohádková láska dvou sester byla prostě zřejmá. Nebyla postava, kterou bych neměla ráda. Musím knížku doporučit a Abby se stala jednou z mých nejoblíbenějších autorek pohádkových románů.

24.03.2017 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Tak už jí mám konečně dočtenou. Kniha byla trochu víc slabší než 1.díl, ale jo docela bavila. Je to oddychovka a nic moc se od knížky čekat nedá, ale stejně si někdy přečtu celý zbytek série.

11.07.2016 4 z 5

Tereza – Etiketa pro dívky Tereza – Etiketa pro dívky Ladislav Špaček

Právě jsem knížku dočetla. Z počátku listování se mi knížka velmi líbila a chtěla jsem si jí přečíst. Děkuju za doporučení své kamarádce. Když jsem knížku začala číst, líbila se mi byla doplněna obrázky, které mi pomohli vžít se do příběhu. Hlavní důvod proč jsem si knížku chtěla přečíst je její název Tereza. Věděla jsem, že je to kniha spíše pro mladší kategorii, ale přiznám se trochu jsem se přiučila, co se týče etikety :D. Konec knihy mě celkem nudil, ale přečtení určitě nelituji a musím říct, že jsem v příběhu našla i kousek svého já, i když se příběh trochu táhl :). Za skvělí nápad autorky dávám čtyři hvězdičky, ale ocenuji námět. :D

26.06.2014 4 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Knížka se mi líbila byla nabitá zajímavým příběhem a dávalo to smysl. Doporučuji přečíst, protože když se začtete tahle knížka Vás nepustí do konce přečtení :DD Vžila jsem se do hlavní hrdinky a nikdy to bylo zmatené, pak se to vyrovnalo a kniha teprve nabila spád a to správné napětí. Nechyběla ani špetka romantiky :))

17.06.2014 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Příjemná oddychovka, která je tak sladká až i mě boleli nediv zuby :D Hlavní hrdinka mi moc nesedla a přišla mi ve svých 24 letech moc naivní. Ale Isaaiah byl docela sympaťák. Myslím si, že ale Nebezpečná iluze byla o hodně lepší. Přišlo mi, že autorka trochu zkopírovala podklad Nebezpečné iluze.

02.09.2019 3 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Knížka se mi líbila, ale byla pro mě bohužel asi nejslabší z toho co Mandy napsala. Čekala jsem od ní bohužel trochu víc. Je ale čtivá a já ji četla déle protože jsem měla čtecí krizi, nemá to vliv na knížku. Hlavní hrdinové byli velmi příjemní a líbily se mi jejich charaktery. Autorka umí popisovat prostředí tak, aby každý se do příběhu a místa vžil. Těším se na další knížky od autorky :)

21.11.2018 3 z 5

Nesvá Nesvá E. Lockhart (p)

Knížku jsem nedočetla, byla pro mě zmatečná a ztratila jsem se v ději uz na začátku. Bojovala jsem s ní dost ale už mě to vážně nebaví.

18.08.2018 1 z 5

Láska v Římě Láska v Římě Mark Lamprell

Tak tahle knizka mi prisla jako naprosta slatanina. Jak uz nekdo psal. Nemelo to ani dej a hlavni tema byla Nevera. Za me nemuzu doporucit. Jedone co me zaujalo byli popisky z del u kapitol.

30.06.2018 2 z 5

Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas Jak vytvořit francouzskou rodinu - láska, jídlo a faux pas Samantha Vérant

Druhý díl, byl pro mě lepší než první :) Samantha se nám víc otevřela a líbili se mi ty pasáže kdy se s Jeanem Lukem jakoby dohadovala :D knížka byla plná receptů a hodně rychle to odsýpalo. Ale posledních 40 stran mě už moc nebavilo a tak knížka dostala 4 hvězdičky.

12.06.2018 4 z 5

Sedm dopisů z Paříže Sedm dopisů z Paříže Samantha Vérant

Kniha je čtivá, ale skoro nic se v příběhu nedělo, děj byl až moc o ničem, ale chápu, že život takový někdy bývá. Kniha měla nesympatickou hlavní hrdinku a moc urychlené rozhodování hlavní hrdinky mi vadilo. Na knize se mi líbilo asi jen to, že děj byl zasazen do Paříže a kniha neměla složitý příběh.

07.06.2018 3 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Kniha byla pro mě ke konci i poučná. Charaktery postav byli takové normální. Víc můžete vidět v recenzi, kterou brzy natočím :)

25.02.2018 3 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

moje recenze je zde :)

02.11.2017 4 z 5

Podvodnice Podvodnice Kristína Ježovičová

Kniha se mi líbila, myslím, že to trochu pokazil ten preklad ze sovenstiny. Prekladatelka mohla trochu vic vychytat ty emoce.

18.06.2017 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Já po dočtení jsem trochu v rozpacích. Mrzí mě to, že jsem si myslela, že autorka bude patřit mezi mé oblíbené. Souhlasím s Giraffe Andy. A ten konec to mě naštvalo hrozně moc. Proč má někdo potřebu se chovat tak jen aby si něco dokazoval :(( Já jí doporučuju spíše mladším čtenářkám které stále sní o velké lásce a mají své sny, ale mě kniha zklamala :(( bohužel.

18.05.2017 3 z 5