Noisette73 Noisette73 komentáře u knih

Jak přežít těhotenství Jak přežít těhotenství Veronika Hájek Hurdová

Já se nebavila, možná kdybych knížku četla v době kdy bych těhotná nebyla, teď jsem se u ní akorát vztekala. :D

28.01.2024 1 z 5

Francouzky zrají jako víno Francouzky zrají jako víno Mireille Guiliano

Žena je jako zahrada, když je o ni pečováno, má na sebe čas, prostor a klid rozkvete a dělá radost, když ne uschne, psychicky i fyzicky.
Práce ženy v domácnosti a práce s výchovou dětí, je důležitá i pro pohodu mužů, tudíž se mají ženy nárok hýčkat i když třeba nemají dvanáctihodinové směny.
Hned se díky této knize cítím, více hodnotně.

21.08.2022 5 z 5

V nemilosti V nemilosti Dick Francis (p)

Krásné čtení.

20.08.2022 4 z 5

Vyrovnaný účet Vyrovnaný účet Dick Francis (p)

Tuhle jsem dočetla silou vůle, mnoho počtů a sázkaření, koho zajímá tato problematika bude ve svém živlu, ale koně jsou tu jen jako jména na sázkových lístcích, takže u mě žádné nadšení.

20.08.2022 3 z 5

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Zatím nedočteno, na knihu nenazrál správný čas.

19.08.2022

Tudorovci Tudorovci Philippa Jones

Toto se prosím nedalo číst....

13.10.2020 odpad!

Zlatý dům Zlatý dům Natasha Solomons

Myslela jsem, že u téhle knihy budu připoutaná a nepustí mě, zkrátka jsem měla očekávání moc velká a to je vždycky špatně, ač jsem se opravdu snažila mít Gretu ráda nedařilo se a kniha mě nebavila, ani nevím co k ní ještě napsat, tak to raději vzdávám, kniha, kterou zapomenu rychlostí blesku....

15.04.2020 3 z 5

Provence - škola provensálské kuchyně Provence - škola provensálské kuchyně Gui Gedda

Skvělá kniha a skvělé recepty, miluju Provence a její rustikální kuchyni. Tak jsem si kousek přenesla i domů.

11.05.2024 5 z 5

Osudová léta Osudová léta Maria Nikolai

To zase bylo... pořád kdo s kým zrovna spí, kdo se s kým tajně schází a kdo koho nesnáší, jasně o tom jsou rodinné ságy, ale tato trilogie za mě byla moc, moc slabá. Autorce dám ještě šanci, ale toto se moc nepovedlo, bylo tam sice více čokolády a díl to byl za mě nejlepší, ale přesto víc jsem prahla po historických souvislostech a sladké maně jménem čokoláda, škoda, že to je převážně průměrná vztahovka. Obálky a grafické provedení jsou ovšem kouzelné.

14.03.2024 3 z 5

Tři rande Tři rande Beth O’Leary

Nedočteno, nebylo to nic pro mě.

06.02.2024

Emoční poruchy v dětství a dospívání Emoční poruchy v dětství a dospívání Peter Pöthe

Byla velmi přínosná.

15.01.2024 5 z 5

Třinácté komnaty dětské duše Třinácté komnaty dětské duše Violet Oaklander

Výborná kniha.

01.09.2022 4 z 5

Deník Deník Héléne Berr

Nebavilo, a to vůbec.

20.08.2022 3 z 5

Dítě... A co teď? - 100 triku francouzské výchovy Dítě... A co teď? - 100 triku francouzské výchovy Pamela Druckerman

Fantastická, měla jsem ji půjčenou a co nejdříve ji koupím.

23.02.2024 5 z 5

Nic není pravda a všechno je možné Nic není pravda a všechno je možné Peter Pomerantsev

No,mrazí mě

23.02.2024 4 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

(SPOILER) Tak tohle se nepovedlo.... Knihu jsem četla na doporučení, s tím, že se u ní prý budu chlámat smíchy, no já se tedy nesmála, dobře jednou nebo dvakrát mi zacukaly koutky...
Nepřišlo mi uvěřitelné, že hlavní hrdinka v domácnosti neumí opravdu vůbec nic, pomalu ani uvařit čaj..... Konec mi byl jasný od chvíle, co se objevil první kladný muž v knize..... No zkrátka hlavní hrdinka je za mně normální závislačka na moderních technologiích a svádí to na pracovní povinnosti a co mi lezlo na nervy snad nejvíce, bylo, že Samantha ta velmi úspěšná právnička má tedy zrovna na právničku příšerný slovník, to bylo pořád: "Kecáš"!, "jakože" a podobné skvosty.... Za mě příšernost a ne nevzala bych tu knihu ani na dovolenou, protože tam se nechci neustále rozčilovat s hlavní hrdinkou.

21.05.2020 1 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Nedočteno.

09.08.2023

Já, Viktorie Já, Viktorie Cynthia Harrod-Eagles

Asi půjdu proti proudu, kniha pro mě nebyla nějak zvlášť zázračná asi už jsem podobných přečetla mnoho.

11.05.2024 2 z 5

Bouřlivá doba Bouřlivá doba Michaela Grünig

Už nic moc pro mě.

11.03.2024 2 z 5

1000 + maličkostí, které dělají šťastní a úspěšní lidé jinak 1000 + maličkostí, které dělají šťastní a úspěšní lidé jinak Marc Chernoff

Ne, ne a ne! Hrozné to bylo.

02.03.2024 odpad!